2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

انشالله شفا پیدا کنه عزیزم

دوستم سر زایمانش رفت تو کما با ضریب هوشی ۳

بعد ۲۰ روز به هوش اومد.نگران نباش به خدا توکل کن

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
2738
زایمانش طبیعی بود؟

نه سزارین. دوقلو داشت

موقع زایمان یه رگ رو توی رحمش پاره کردن و خونریزی شدید شد.اخرش مجبورشدن رحمشو بردارن

عضو خاموشِ چند ساله ی نی نی سایت...❤️برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم میکنید؟🙏🌹پسرم دنیام ۲۱تیر پاگذاشت به دنیا😍از اولش عجله داشت زود بیاد آخرم ۸ ماهه دنیا اومد😂♥همیشه میگفتم کی باشه به خط سبز روی کارت واکسنت برسی پسرم.توی دشک کوچولوت گم میشدی😅الان اومدی روی خط نارنجی دورت بگردم تپلی من🧿🪬 امروز ۱۴۰۳/۱/۱۸ برای اولین بار پسرمو میبریم آرایشگاه که خوجل بشه چیزی نمونده ۹ ماهش بشه😍💞امروز۳/۲/۳ آرسام برای اولین بار دست گرفت به مبل و بلندشد.بهت افتخارمیکنم جان من🥰❤️
پسر عموی شوهرم یکساله زندگی نباتی داره تو رو خدا دعا کنید هر چی خیره براش پیش بیاد

تو برای پسر عمو همسرت ناراحای و من شوهره خاهرمه.بچش پیشمه جرات گریه کردن هم ندارم.ی وقتا حس میکنم قلبم کم میاره

عموم یک بود بعد ۳۵ روز برگشت به زندگی مامانم سه بود دو روز بعد فوت خدا باید بخاد

الهی بگردم بی مادری کشیدی. دلت شکسته هست برای مریضه ما دعا کن.بچش هفت سالشه

ب مادرم میگم ای کاش کوچیکتر بود متوجه نمیشد

برا هوشیاری آره مامانم وقتی آی سی یو بود زیر ۳ بود به هوش اومد اصلا امیدتو برای به هوش اومدن تا لحظه ...

خدا مادره عزیزتو بیامرزه.دل شکسته ای برای مریضمون دعا کن.دست تک تکتون رو میبوسم الهی غم نبینید تو این دنیای نامرد

خدا لعنت کنه آدمای نادان و ناکارامد رو

دقیقا.شوهر خاهرم مدتی بود سردرد داشت دوتا دکتر رفت هیچکدوم نگفتن برو ی عکس از اون سرت بگیر ببین چیه.با دگزا و سرم سرش رو گرم کردن.تا ی روز نیمه بیهوش بردنش دکتر گفتن نصف سرت توموره.من چ غلطی کنم خدااااا

2706