2752
2739
عنوان

میخواین برین خواستگاری؟! اینکار هارو رعایت کنید!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1017 بازدید | 91 پست
خب دیگه خواهر ‌‌من  خانمی با چهره متوسط به چه کار من میاد هر شخص یکبار ازدواج می‌کنه و دوست دار ...

تا حالا ب این فکر کردین که چهره یه چیز اکتسابی نیست؟ به قول مادربزرگم زیبایی به یه مو بنده و سلامتی به یه تب؛

به نظرم بد نیست با یه مشاور یا روانشناس مشورت کنید. خیلی میتونه توی این زمینه کمک دهنده باشه، خصوصا اگر اقا باشن

خلوت گزیده را به تماشا چه حاجت است...🐋💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نگفتم علاقه ی قبل از ازدواج وجود داشته باشه گفتم برای پسراشون همسر انتخاب نکنن کسی که انتخاب هم ...

بله با این قضیه موافقم🌿✨️

امیدوارم همسر اینده من تاپیک شما رو نخونه چون من دیپلمه هستم دوست دارم همسرم پزشک باشه    

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
2731
تا حالا ب این فکر کردین که چهره یه چیز اکتسابی نیست؟ به قول مادربزرگم زیبایی به یه مو بنده و سلامتی ...

شما خانما ما رو به خاطره قدمون رد کنید اشکال نداره

ما واسه ظاهرتون رد کنیم اشکال داره؟ 

قدم ۱۷۵ جه رفتم جلو دختره میگه تایپه من فقط پسره قد بلنده اون چی پس؟

گلم چرا گفتی در عرض یه هفته نامزدم و خانواده ام و مهارت هامو از دست دادم؟؟

سلام و مهتاب به روی ماهتون عزیزدلم، حالتون چطوره؟😍❣️

یه سانحه رانندگی کوچولو بود و این ها هم پس لرزه هاش بودند😂🤍

2740
امیدوارم همسر اینده من تاپیک شما رو نخونه چون من دیپلمه هستم دوست دارم همسرم پزشک باشه   &nbs ...

سلام و گلاب کاشون به روی مثل ماهتون عزیزدلم، حالتون چطوره؟😍❣️

قطعا برنامه هایی برای زندگیتون چی دید و قصد دخالت ندارم؛ اما حضور توی دانشگاه خیلی میتونه به رشد تک تکمون کمک کننده باشه، اینطور نیست؟😁🤍

سلام و مهتاب به روی ماهتون عزیزدلم، حالتون چطوره؟😍❣️ یه سانحه رانندگی کوچولو بود و این ها هم پس لر ...

سلام به روی ماهت قشنگم 

که اینطور چقدر سخت 

من اسمشو نمی‌ذارم سانحه کوچیک، رسما یه سونامیه...

بعد ها راجع بهش تاپیک میزنی؟ کنجکاوم راجع به سبک زندگیت قبل و بعد این ماجرا بدونم... بنظر دختر باهوش و فرهیخته ای هستی

شما خانما ما رو به خاطره قدمون رد کنید اشکال نداره ما واسه ظاهرتون رد کنیم اشکال داره؟  قدم ۱ ...

شما به اندازه تمام کاربران اینجا برای بنده محترم هستید دوست عزیزم، درک میکنم که این قضیه چقدر براتون ناراحت کننده بوده و بابتش بی نهایت متاسفم!🥲

نظرتون چیه همین تاپیک رو در قالب دخترونه اش مجددا اجرا کنیم؟😍ایده های شما هم میتونه خیلی کمک کننده باشه چون من برادر ندارم و در مسائل پسرونه خیلی اشنا نیستم😅

خواهشا اگر نیاز عاطفی و جنسی ندارید صرفا بخاطر فرار از فشار خانواده و اجتناع ازدواج نکنید 

محکم بگید ازدواج نمیکنم 

و یک نفر بی گناه رو بدبخت نکنید

بی مادر بزرگ شدم ولی قوی شدم و مستقل😥خوشحالم که دختر ندارم که روزهایی که من کشیدمو اون‌نکشه... پسر خوبه 😊 مثل باباش بشه غم نداره تو دنیا بی خیال و دلخوش. 😊من حتی وقتی نظر مخالف میدم از رو دلسوزی و خواهرانه است پس از دستم ناراحت نشین شماها خواهرای مجازی منید
سلام به روی ماهت قشنگم  که اینطور چقدر سخت  من اسمشو نمی‌ذارم سانحه کوچیک، رسما یه سونام ...

نظر لطف شماست عزیزدلم! حتما اگر ایده تون رو اجرایی کردم خبرتون میکنم، از اشناییتون هم بی نهایت خوشوقتم😍🥲