2733
2734

من تایم پریودم هرماه دوسه روز جلو میفته بعد همون اول خونریزی ندارم خیلی ببخشید یه مایع خیلی غلیظ قهوه ای شکل هر ازکاهی ازم میاد تا دوسه روز تا به خونریزی بیفته واس چیه اینه؟

سونو وازمایشم دادم چیزی نبود واژینال نه ها

چار پنج ساله اینجوریم

بخاطر سردی رحم هست. برو طب سنتی یه نسخه بگیر، درمون میشی ان شاالله. 

دکترها میگن چیزی نیست ولی طب سنتی میگه از سردیه. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سردی زیاد میخوری؟ رحمت سرده فک کنم 

یه یک هفته قبل پریود هر روز یه لیوان دمنوش و نبات بخور ، وقتی پریود شدی نخور دیگه 

البته همون ماه هم خونریزی زیاد میشه و درد داری و خون سیاه و رقیق هس ولی خب دیگه سردی از بدنت کشیده میشه 

2738
خب مسکلی نداره بچه دار میشم؟؟

نمیتونم نظر بدم.  ولی میگن رحم سرد باشه،  خانم باردار نمیشه.  بهتره پیش طب سنتی بری تا نظر قطعی بهت بدن. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401
اره من از گرمیجات متنفرم

دقیقا منم مشکلم همین بود همین کارو کردم کاملا خوب شدم 

توی پریود هم سعی کن سردی نخوری ، هندونه، سالاد شیرازی، خیار، ماست ، حبوبات اصلاا نخور 

واس بچه داری مشکل دار نمیشم؟؟

نه بابا سالمی😐

کیست و هر چیز دیگه ای وجود داشته باشه اولین علامتش پریود نامنظمه،مثلا یه ماه بشی سه ماه نشی

ک شما اینجوری نیستی

وسواس ب خرج نده

سردی زیاد میخوری؟ رحمت سرده فک کنم  یه یک هفته قبل پریود هر روز یه لیوان دمنوش و نبات بخور ، و ...

عزیزم چه دمنوشی باید بخوریم

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
2706