2752
2739
عنوان

شوهرم از دخترای دورش میگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2083 بازدید | 114 پست

تو هم از پسرهای دورت و خواستگارات بگو 

من از یاران عشق مینویسم ن از شبنم ن از گل من ازآن پرستوی عشق مینویسم آری از پدر مینویسم  که با نگاهش جاده عشق را نشانم میدهد و مرا در آینه زندگی تشویق به زنده ماندن و زندگی کردن میکندپدرم ای شهد آرزوهایم ای کوه استوار تو را تا ابدیت دوست میدارم سر مشق زندگییم را از تو از دستان پینه بسته ات  ازآن نگاه خسته ات  و از قد خمیده ات خواهم آموخت و خوب زندگی کردن را از کتاب زندگیت
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تازه عقد کردی و این حرفا رو میزنه؟نمیخوام دلتو بلرزونم یا دلسردت کنم ولی الان باید پر از حس خوب و دوست داشتن و کشف کردن همدیگه و ذوق باشه ،اینی که از الان اینجوری میگه وای بحال زیر سقف رفتن و مشکلات زناشویی ....

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2731

این اصن فکرشو نمی‌کرده تو رو بهش بده 

احتمالا ازش سرتری اینطوری میگه ک اعتماد به نفس تو رو بیاره پایین دل خودشو آروم کنه 

من اگه بهم ی همچین حرفی بزنن از ک.ون خودشو خونوادشو دار میزنم بهش بگو لیاقتت همون جن.ده ها بوده 

میدونم از حرفاش حس میکنم پشیمون شده ولی منکه مشکلی ندارم ، ۵ ماه میومد و میرفت تا جواب مثبت بدم ولی ...

حرف جدایی رو پیش بکش ببین چجوری برخورد میکنه استقبال میکنه یا رفتارشو درست میکنه

از برخوردش میتونی بفهمی پشیمون شده یا نه

+از شیطان پرسیدن در طول هفته چیکار میکنی؟ _گفتش دو روز آمریکا درس میدم.. بعد یه روزم انگلیس درس میدم.. یه چهار روزم میام ایران واسه ادامه تحصیل 😂✋🏻
2740

ببین حتی اگر عروسی کردی و فردای عروسی همچین حرفی بزنه ب نظرم باید راهتو جدا کنی، زندگی‌ای ک هنوز شروع نشده اینطوری بگه بعدها درست نمیشه خیانتم کنه میگه ک من بهت گفته بودم توی عقد تو اون چیزی نبودی ک میخواستم

چراغ ظلم ظالم تا ابد هرگز نمیسوزد... اگر سوزد...شبی‌سوزد، شبی دیگر نمی‌سوزد.بزنی...نتونه بزنه، می‌زنه...!
حرف جدایی رو پیش بکش ببین چجوری برخورد میکنه استقبال میکنه یا رفتارشو درست میکنه از برخوردش میتونی ...

یه روز به شوخی گفتم ، گف من هیچکسو بزور نگه نمیدارم اگه خودت بخای طلاقت میدم

نمیتونم ابروی خانوادم میره ، بعدم خودم دوسش دارم ولی اون اینجوری رفتار میکنه یبار خوبه یبار بد

چرا آبروی خانواده شما آنقدر زود میره؟؟؟ چرا فکر می کنید آبروی خانواده شما بسته به بدبخت شدن شماهاست؟؟؟؟؟ 

خدایا شکرت واسه همه چیز 
نمیدونم چرا پشیمونه :)

خاک تو سرش لیاقش همونا بودن ناراحت نباش اگه خودتتت هم دوسش نداری و فکر میکنی که درست نمیشه بهتره که رو تصمیمت بیشتر فکرکنی تا اول کاری

رفیق تواین دنیا 793093541آدم هست همینطوری که عددهارو نادیده گرفتی،حرفاشونم نادیده بگیر...:)🤞🏻😌
چرا آبروی خانواده شما آنقدر زود میره؟؟؟ چرا فکر می کنید آبروی خانواده شما بسته به بدبخت شدن شماهاست؟ ...

فرهنگ هر خانواده ای و هر شهری یه جوریه من نمیتونم جدا شم . در ضمن دوسشم دارم ولی اون گاهی با بی مهری حرف میزنه و مراعات نمیکنه ، گاهی هم خوش اخلاق میشه ، این تضاد رفتاری داره دیوونم میکنه