2733
2734
عنوان

شوهرم از دخترای دورش میگفت

| مشاهده متن کامل بحث + 2082 بازدید | 114 پست
آره برو تا آخر عمرت تحقیرت کنه مگه زندگی کردن به هر قیمتی ارزش داره! والا اینطور که این خانوم میگه ه ...

آی قربون دهنت ،کنارم بودی میبوسیدمت،همه چیو با هم قاطی میکنن،ما نگفتیم زندگی همش گل و بلبله،ما گفتیم مرحله ی عقد و اوایلش باید ذوق و شوق و عشق باشه ،به قول معروف سالی که نکوست از بهارش پیداست...طرف  بعد دو سه سال چی میخواد بگه و چه رفتاری کنه الله و اعلم

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
عزیزم ربطی به رابطه هم نداره فقط همون بحث تمکین هس شماها وقتی شوهرت از خونه بیرونت میکنه راحت میتونی ...

بیرون نکرده آورده گذاشته خونه مامانم نمیبرتم خونه خودم

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان شما برا نفقه میدونی اقدام کنی خب

نفقه رو ماهی پونصدمیدن نفقه رو بده دیگه هیچوقت هیچ لباسی چیزی نمیگیره مگه باپونصدتومن میشه زندگی کردگلم؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
آی قربون دهنت ،کنارم بودی میبوسیدمت،همه چیو با هم قاطی میکنن،ما نگفتیم زندگی همش گل و بلبله،ما گفتیم ...

اتفاقا به نظر من خوب میشه چون این بچه سالا که ازدواج میکنن اول هی میگن اشتباه کردیم و فلان دوستاشونو میبینن مجردن عشق و حال میکنن پشیمون میشن دخترا هم همینجورین من دوست خودم اولا میخواست طلاق بگیره میگفت هیچی از زندگیم نفهمیدم و فلان حالا که یکی دو سال کذشته میگه خر بودم میخواستم جدا شم دخترای مجرد ارزشونه ازدواج کنن من احمق میخواستم جدا شم اینم اگه سنش کمه به خاطر اونه هنوز بچه ای مردا تا سی سال بچن 

2740
خرج بچه که جدا باید بده اونو نمی‌دونم چقده ولی مال زن امسال فک کنم دو تومن هس اخه بحث پولش نیس بحث ر ...

آره این نه طلاق میده نه خرجی   فقط میخواد خرج نکنه زن هم داشته باشه ؛نمیتونه هم زن نگه داره آدم نیست اصن.پام رفته تو گورِ ک.ونی😓

1
5
10
15
20
25
30
35
40