2733
2739
عنوان

مشکلات عروس ها با خونواده شوهر

164 بازدید | 13 پست

مشکلات عروسها با  خانواده شوهر 😭💔

اگه همیشه باهاشون  رفت و آمد کنی میگن: سیریش

اگه رفت و آمدتو کم کنی میگن: سليطه خانم قطع رابطه کرده

اگه حرف بزنی میگن : حرفاش تمومی نداره وراج

اگه حرف نزنی میگن:از قصد ميخواد مارو تحويل نگيره

اگه بخری و شیک بپوشی میگن : با ولخرجی پدر پسرمونو در آورد($)اگه ساده بپوشی میگن : آبرومونو برد

تو مهمونیا کمک کنی میگن : میخواد خودشو زرنگ نشون بده

اگه کمک نکنی:میگن خجالت نمیکشه انگار اومده مهمونی

بچه هاتو ببری خونه شون میگن: بچه هاشو میاره اینجا بازی کنند

اگه نبری  میگن: داره بچه های پسرمونو از ما دور ميكنه

اگه از خودت و خانوادت براشون بگی میگن : باز پز خانوادشو داد

اگه نگی میگن : میاد خبر می گیره واسه خانوادش و میره

اگه همه مهمونیاشونو بری میگن : از هیچ چیزی نمیگذره

اگه نری میگن : اگه خانواده خودش بود که میرفت !

عزیزم راهی نداری جز اینکه

پسرشونو بهشون پس بدی

پسش بده خودتو خلاص كن

💦 🔥

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
آخه بدبختی اینه پسرشوپس نمیگیره😂😂😂

جنس فروخته شده پس گرفته نمیشود

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
2740
مادرشوهرای نمونه سایت یاد بگیرید اینطوری نباشید    

خب حداقل راه جلو مادر شوهرها میزاشتی

چی بگن و چه کار بکنند عروس راصی میشه

عروس دیدم که حتی به مرگ مادر شوهرش راضی نشده.

میخواد یک جوری بره اون دنیا ببینه ماورشوهر را دارند عذاب میدن تا خیالش راحت بشه.

یک دوست داشتم هرچی مادرشوهرش برای خودش وبچه هاش می اورد راضی نبود ،منم میگفتم حالا طلا می اورد راصی بودی میگفت نه بره بمیره.

مادر شوهرها گناه بزرگشون پسر دار شدنشون هست.

خدا هیچ مادری را پسر دار نکنه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
خب حداقل راه جلو مادر شوهرها میزاشتی چی بگن و چه کار بکنند عروس راصی میشه عروس دیدم که حتی به مرگ ...

غزیزم شوخیع شوخی 

اره خوب همه چی برمیگرده به ذات ظرف 

اکثررهمینن خودتو ناراحت نکن 

نه بابا از ما گذشته که بخوایم ناراحت بشیم.محض تشابه گفتم.و گرنه با این‌رفتارا فقط باعث دوری شدن

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
غزیزم شوخیع شوخی  اره خوب همه چی برمیگرده به ذات ظرف

گاهی ذات وگاهی تجربیات تلخی که داشتند ومی خوان عقده ش را سر یکی دیگه که بی طرف هست دربیارن.

عروس ها سر مادرشوهر ودامادها سر مادر زن.

چون طلاق سخته،باید سوخت وساخت

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)