2733
2739
عنوان

ب کسی چ ربطی داره اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1420 بازدید | 134 پست
تو جامعه ما اکثر بزرگترا فکر می کنن احترام گذاشتن یعنی اینکه به میل اونا زندگی کنی 😐 متوجه تفاوت سب ...

دقیقا همینطوره

خدا نکنه باهاش ی جا بریم کلا با شوهرم تو ماشین دعوا میکنن 

ینی ارامشمون میریزه بهم بعد جایی میریم نمیگیم بهش برمیخوره

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نگو ب تو چه بگو خودم حلش میکنم😐😐😐😐😐

جوابشو بدی میزنه زیر گریه و جیغ و داد مگه من چی گفتم من برای خوبی خودت میگم من زحمت کشیدم شوهرت بزرگ کردم من اینکار کنم براش اونکار کردم براش من اگه میفهمیدم اینجوری میشه بزرگشون نمیکردم  

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
عجیبن واقعا اینا همون بله قربان گوی شوهرن انگاری ما خونه و ماشین به ناممون نیس😶😶😶‍🌫️😶‍🌫️

ن دیگه ففط اسمون باز شده یکی ماشین زده ب نام زنش

از بس خانم خوبیه ما ها پر توقعیم

2742
نه عزیزم شما اشتباهی اومدی  من مادرشوهرم برام  غنیمته

خدارو شکر ک مادرشوهرت اومده ک پسر اورده ک تورو گرفته وگرنه میخواستی چیکار کنی

برو ب زندگیت برس گلم

موفق باشی

نفهمیدم این وسط شما چکاره اید مگه من باشما بودم فضول محله

اخه هر کامنتت دود از سرم بلند میکنه،

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2738
والا من نیازی ندارم ازدواج کنم کسی برام ماشین بخره هم خداروشکر پدر بشدت پولداری و زحمت کشی دارم ...

قربون دهنت

ن دیگه ففط اسمون باز شده یکی ماشین زده ب نام زنش از بس خانم خوبیه ما ها پر توقعیم

بابا ول کنید این کاربرو😂خیلی دارید منطقی باهاش بحث میکنید،متوجه نشدید کلا ملنگه؟!🤦معلوم نیس چی میگه اصن

یا خدا جدا؟؟؟؟؟؟ بعدچی شد؟؟؟تعریف کن

مامانم بابام زنگ زدن باهام دعوا چرا جواب نمیدی اومده اینجا کلی گریه کرده گفته میرم شکایت میکنم به پسرم میگم گوشیش برگرده ببینه چی داره چه مشکلی با من داره من نمیا بهش زنگ بزنم اون باید بزنه دخترم روزی ده مرتبه به من زنگ میزنه 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
منم و همه اطرافیانم دق مرگ شدن از دست این عادت من حالب که بعد سالهااااا هنوزم عادت نکردن به این اخلا ...

من دیگه کسی باهام تماس نمیگیره😂بیخیال شدن 

البته بجز مامانم 

+میشه بغلت کنم؟                                                  •نه...قراره تنهام بذاری و خاطرات امروز منو میکشه🥺-ترک کردنت، مثل این میمونه که قسمتی از وجود خودم رو گوشه ای رها کنم و برم.
2706