2733
2734
عنوان

ب کسی چ ربطی داره اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 134 پست
مادرشوهرمنم زنگ میزنه بعد سایلندم نمیشنوذم خودم بلافاصله زنک میزنم میگه کجابودی چرا جواب نمیدادی؟ ...

من گاهی زنگ میزنم گاهی ن

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
میگفتی گیرم ریده باشم تو خونم به تو چه  ساعت هشت صبح برو بتمرگ

🤣🤣🤣🤣🤣

افسردگی گرفته بودم از دستش

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرمن وقتی ماشین ب نام من میزنه دنیا ب پاش میریزم  اره یوقت حسودیت نشه خوب ک جاریم نیستی

اهن پرست نباش

ربط  داره زبونت خیلی درازه حیف ک من مادرشوهرت نیستم

وا شما خیلی جدی گرفتیا

نخیر ربطی نداره

دلش نمیخواد رابطه زیاد داشته باشه

زور ک نیست

شمام اگه مادرشوهرش بودی فقط دعوا زیاد میشد تاثیر خاصی رو تغییر اسی نداشتی

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
2731

تو جامعه ما اکثر بزرگترا فکر می کنن احترام گذاشتن یعنی اینکه به میل اونا زندگی کنی 😐 متوجه تفاوت سبک و شخصیت آدما نمیشن چون خودشون قبلا مجبور بودن یه مدل خاص زندگی کنن حالا همون فشار رو روی نسل جدید میارن به خصوص مادرشوهرایی که ناکامی  ناشی ازسبک زندگی نه چندان خوشایند خودشون در گذشته رو میخوان سر عروسشون خالی کنن

هیچ رنجی بالاتر از این نیست که خوشبختی رو نداشته باشید که میتونستید داشته باشید!
بخدا قسم منم پنج صبح پا میشدم سفره صبحانه مینداختم شوهرم میگفت دهنم خشکه غذا از گلوم پایین نمیره سان ...

ولش کن بابا

من جدیدنا یجوری رفتار میکنم حالش جا بیاد

بعده زایمانم

دوره نقاهتم اینقده حرص خورد

شوهرم باهام میومد دسشویی رو هم میشست 

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
همین مادرشوهر اگه پسرنداشت کی میخاست شماروبگیره  شوهرکجا بود ک توروبگیره واا انگار طلبکاری

این نبود یکی دیگه میگرفت،مگه مرد قحط اومده؟

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/
اززیر قران؟؟؟؟؟؟؟ بگو جدا سالمه اون؟ مگه میخواد بره جنگ هرروز؟!!!!

من نمیدونم توی ذهن اینا چی خطور میکنه توقع داره منم مثل خودشون سسخل بشم   

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
وا شما خیلی جدی گرفتیا نخیر ربطی نداره دلش نمیخواد رابطه زیاد داشته باشه زور ک نیست شمام اگه ماد ...

دقیقا

چون من کلا حوصله بحث و اینا ندارم دوری میکنم فقط

زندگیا ب اندازه کافی سخت هست نباید برا هم سخت ترش کنیم ک

منم خواهرشوهرم از من بدتره ولی این زیربار نمیره میگه نهههه اون خوبه تو مشکل داری تنبلی ظرفات همه سیا ...

نگو ب تو چه

بگو خودم حلش میکنم😐😐😐😐😐

حالا نمیدونم شوهر اسی چجور رفتاری داره ولی پسرا وقتی ازدواج میکنن باید دو دیتماله برقصن که بلاخره یه ...

عجیبن واقعا

اینا همون بله قربان گوی شوهرن

انگاری ما خونه و ماشین به ناممون نیس😶😶😶‍🌫️😶‍🌫️

شوهرمن وقتی ماشین ب نام من میزنه دنیا ب پاش میریزم  اره یوقت حسودیت نشه خوب ک جاریم نیستی

والا من نیازی ندارم ازدواج کنم کسی برام ماشین بخره هم خداروشکر پدر بشدت پولداری و زحمت کشی دارم که هرموقع اراده کنم هر ماشینی بخوام برام میخره هم اینکه خودم کچ نیستم و با پولی که خودم در میارم ماشین میخرم و منت کسیم نمیکشم 

من ک مادرشوهرم برام بهشت زمینه عزیزم حتما ایراد ازخودته پرتوقع ومتکبری تو

میگما فک کنم تاپیکو اشتباه اومدی

منم گوشیم همیشه سایلنه زنگ زده بود خواب بودم رفته بود در خونه بابام گفته بود تکلیف منو با دخترتون مش ...

یا خدا جدا؟؟؟؟؟؟

بعدچی شد؟؟؟تعریف کن

2706