2733
2739
عنوان

بچم الکل ضدعفونی خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 232 بازدید | 25 پست
من مثل اسی ام  نمیخوام بچم شرایطش از خودم بدتر باشه میخوام همه درداش بریزه توجون خودم

دردای اون کم نمیشه فقط خودتونم گرفتار میکنید 

مریض بشید مگه میتونید به بچتون برسید؟

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
وای منم یه بار بچم میوه خراب خورد خودمم بعدش خوردم گفتم بچم تنها نخورده باشه😂😂 باید مادر باشی تا ...

یباز بچه من یه تیکه پلاستیک تیز خورده بود منم رفتم خودمم بخورم که شوهرم جلومو گرفت😐 دقیقا همینه یه مادر میفهمه حرفتون قشنگ بود

الکل صنعتی کورمیکنه عزیزم اونکه شما وبچه خوردی عرق بوده

نه خودمون نه دوستایی که باهاشون رفت و آمد داریم اصلا از این چیرا نمیخورن از زمان کرونا مونده بود من خودم انقدر وسواس داشتم هنوز از اون زمان کلی الکل و ماسک مونده اتفاقا الکله ام سفیده  فقط گذاشتمشون جایی که مخصوص شوینده و ....نمیدونم چطور اشتباه کرده دوستمون خدارحم کرد خودم متوجه حالت قیافه بچم شدم وگرنه کی میخاست وقتی بچم آب میخوره نگاهش کنه 

دوستش دیده این  بچه مثبته اینجوری گفته

نه خداشاهده الکل ضدعفونی بود تاحالا تو عمرم نه عرق خوردم نه میدونم چیه اتفاقا شک کردم بعد شوهرم ریخت رو دستش گفت الکه ضدعفونیه هم خودم هم همسرم رواین چیزا خیلی حساسیم 

2740
مادل دردمیشیم بابام الکل یکم میزن تودهنمون خوب میشیم اصلاهیچ طورنمیشه نترس 😊

دوروزه فقط دارم استرس میکشم نمیتونمم بچمو تنهایی ببرم دکتر شوهرمم میگه چیزی نیس دوروزم گذشته نگران نباش

دوروزه فقط دارم استرس میکشم نمیتونمم بچمو تنهایی ببرم دکتر شوهرمم میگه چیزی نیس دوروزم گذشته نگران ن ...

دیوونه طوری نیس فدات بشم من یک پیس میزنم دهن پسرم بابام میگه خوبه 

عشق فقط حیدرامیرالمومنین💖