2733
2739
عنوان

بچم الکل ضدعفونی خورده

232 بازدید | 25 پست

2 روز پیش رفتیم پیک نیک دوستمون به بچم 2سالشه آب داد دیدم بچم یه کوچولو خورد قیافشو جمع کرد سریع لیوان رو ازش گرفتم دیدم بو میده یه کوچولو خوردم دیدم الکله دوستمون گفت

قاطی آبا بوده الکه از زمان کرونا مونده بوده برای ضدعفونی گرفته بودن

هرچقدر گفتم  خودم به درک بچمو ببریم دکتر گوش ندادن گفتن هیچی نمیشه یه کوچولو خورده

البته خودمم ازش خوردم یه کم ببینم چیه بعدش سریع به بچم شیر و ماست و دوغ دادم

الان دوروز گذشته حال خودمم خوبه حال بچمم خداروشکر خوبه ولی همش استرس دارم به شوهرم میگم بریم دکتر میگه دوروز گذشته خداروشکر جفتتون خوبین چیکارکنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

خدا رحم کرده چیزی نشده ولی باید میبردین دکتر میدونی چه بلایی سر اونایی میاد که مسمومیت الکلی شدن؟

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
2740
وای منم یه بار بچم میوه خراب خورد خودمم بعدش خوردم گفتم بچم تنها نخورده باشه😂😂 باید مادر باشی تا ...

اتفاقا مادرم ولی منطقم قبول نمیکنه همچین کاری رو.

چه کاریه اخه🤕

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
فقط الکل خوردن خودت😵‍💫

به خدا دست خودم نیس هرچی بچم بخوره حس کنم بهش ضرر میرسه میگم بزار خودمم بخورم هرچی شد به جفتمون بشه گاهی اوقات سرش جایی میخورد خودمم سرمو میکوبیدم ببینم دردش در چه حد بوده اوه زیاد بود میشستم گریه میکردم 😭😭اصلا از وقتی مادر شدم بچم شده جونم منی که خیلی سلامتیم الویت بودبرام الان فقط شده بچم همچیم 

به خدا دست خودم نیس هرچی بچم بخوره حس کنم بهش ضرر میرسه میگم بزار خودمم بخورم هرچی شد به جفتمون بشه ...

کارت اشتباهه عزیزم

برای این رفتارت حتما با مشاور صحبت کن .نباید اینجوری باشی

❤سرگروه قرمز و نارنجی تاپیک رکورد سلامتی❤
2706