2733
2734
عنوان

شما هم اینکارو انجام میدین؟

3141 بازدید | 0 پست

سلام به همگی

دوستان براتون یه تمرین ساده دارم

یه کاغذ بردارین و بالاش بنویسین اهداف

تاریخ امروز روهم یادداشت کنین

هرخواسته ای که دارین رو بنویسین هرچیزی، ازقوه تخیل نامحدودتون استفاده کنین اگه میتونین بهش فکرکنین پس میتونین بدستش هم بیارین نوشته هاتون رو هرروز و شب بخونین

جملات باید به زبان حال باشه نه آینده

من ..... بدستش آوردم.

وزن من ‌..... است. و .....

تو باید اونارو بنویسی اگه خواسته هات رو ننویسی داری احتمال به وقوع پیوستنش رو تاحد زیادی کاهش میدی

[هر روز و هرشب نوشته هات رو بخون. اونهارو درزمان حال تصور کن براشون قدم بردار قدمهای کوچیک و مستمر

اگه فقط همین تمرین ساده نوشتن و خوندن رو انجام بدی کم کم بهشون میرسی و هیچ چیز نمیتونه مانع تو بشه غیراز خودِ تو].

چندوقت بعد برگرد و ببین چقدر به خواسته هات نزدیک شدی حتی به بعضی هاشون رسیدی😍

این وعده خداست ، چیزی که میگم اصلا یه تئوری نیست تمام افراد موفق این کارو انجام دادن.

یادت باشه هیچ چیز نمیتونه به اندازه خودت و افکارت باعث پیشرفت تو بشه.

هیچ انسانی با ازدواج خوشبخت نمیشود، بلکه یک انسانِ خوشبخت با ازدواج خوشبختیش را تداوم میبخشد 🔐(smira'smyr)[این همه دلهره برای چیست؟شما این جسم نیستید...این جسم لباس شماست که با آن اجازه ورود به زمین را پیدا کرده اید، ماموریت شما ارتقای روحتان است شما چیزی فراتر از جسم فیزیکی هستید مشکلات چالشی ست برای روح شما روحتان را ارتقا بدهید تا به تکامل برسید] زندگی به من یاد داد برای داشتن آرامش و آسایش امروز را با خدا قدم بر دارم و فردا را به او بسپارم …