2733
2734

دلم تنگ نیس و چیزی نمیخواهد😂

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

همش به گذشته ها فکر میکنم 

هر چی تلاش کردم به اون اهدافی که میخواستم نرسیدم 

هر چی نگاه میکنم  میگم انگار کل زندگیم از قبل نوشته شده بوده و من  فقط با  تلاش و کوششم  فقط سرگرمی درست میکردم. چوم تلاشامم نتیجه نداد .

البته برای خیلی چیزا حتی یه قدم برنداشتم  اما  بهم رسید همون چیزایی که اهداف دیگران بود .  

و تازه بعد  سالها فهمیدم باید فقط از زندگی لذت میبردم و شاد میشدم و خوش میگذروندم .‌

چون هر انچه در قسمتم سرنوشتم از قبل نوشته شده بود بهم رسیده .  و هر انچه قسمتم نبود و در سرنوشتم نبود با تلاش و کوشش فراوان نرسیده .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
همش به گذشته ها فکر میکنم  هر چی تلاش کردم به اون اهدافی که میخواستم نرسیدم  هر چی ...

احتمالاً تلاشت ب اندازه هدفت‌ نبود

منم فک میکنم تلاش میکنم

اما ی مدته می‌دونم کافی نیس

و بحث نوشته شدن ت سرنوشت و‌...همش ی‌بهونس بخاطر بی کفایتی خودمون

ج

چون برای خودمون ب اندازه تلاش نکردیم وقت نداشتیم 

دنبال راه فراریم..

موافقم باید از زندگی در لحظه هم لذت ببریم 

چ فایده چن سال کار کنیم برای رسیدن بهش همون لحظه باید لذت ببریم زمانش ک‌بگذره رسیدن بهش لذتی ندارع

تلاش کنیم

اما چیزی ک اون لحظمون میتونیم بهش برسیم ازش نگذریم

حقی ک‌ خیلی وقتا از خودم میگیرم

از خودم خستم! دوست داشتم با اعتماد به نفس/ با سیاست / لوندی های زنانه داشتم !

انگار هر چقدر میدووم بازرعقبم 

اصلا از خودم فیسم راضی نیستم با اینکه خیلی ها تعریفم رو میکنن 🥺

هیچ موفقیتی تو زندگیم ندارم. بشدت کم حرفم و استرسی 

🥺🥺🥺

داغونیم..

موفقیت نداریم چون تلاش کافی نداریم...

کسی ک میخواد پادشاه باشه باید سنگینی تهاجم تحمل کنه

تحمل سختی رسیدن بهشو نداریم 

البته اینارو بیشتر ب خودم ‌میگم 

بیشتر منظور خودمم تا مخاطبم