2737
2734
عنوان

شوهر بچه ننه

1129 بازدید | 73 پست

بچه ها حالم خیلی بد شوهرم اولا همه چیزش به نام من بود پول ماشین خونه دعوامون شد من عصبانی شدم گفتم مه مو میزارم اجرا حالا همه رو از من گرفته به نام مادرش کرده چی کار کنم دارم دق میکنم،

خسته ترینم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه چی بنام شما بود مگه میشه خودش به نام مادرش زده باشه

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2742
2740

باز خوب اول بنام تو بوده من از همون اول همه طلاهامو فروخت داد ماشین کرد به اسم ننه اش 

الانم هرچی داره میکنه به اسم اون 

من یه مرده متحرک اینجام

مثل نقطه ویرگولم ، خواستار به پایان محکوم به ادامه.
چرا خب چنین حرفی زدی

عصبانی شدم اون که بچه ننه بود بیشتر من هولش دادم سمت ننش با این کارم حالا چی کار کنم،الانم شاسی گرفته برد به نام مادرش کنه

خسته ترینم

😔😔هیچی کاری نمیتونی بکنی چرا به نام خودش نمیکنه

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰
2706