2733
2734
عنوان

شوهر بچه ننه

| مشاهده متن کامل بحث + 1154 بازدید | 73 پست
خب چی میگفتم 

میگفتی میخوام به نام خودم باشه نهایتا طلاقت میداد تایپیکاتو نگاه کردم زندگیت خیلی هم جالب نیست اگر خونه و ماشین داشتی بهتر از همچین شوهری بود الان بخوای جدا هم بشی براش مهم نیست

2731
اره ۱ دونه

ببین سیاست داشته باش بزار یه مدت بگذره یه مدت یعنی حداقل یه سال یا بیشتر بعد کم کم جوری که احساس نکنه برا خودت میگی بهش بگو بچه ما آینده میخواد باید چیزی بنامش بشه و... 

من ناراحت اینم که اگر خدای نکرده مادرش فوت کنه اموالی که شوهرت بنامش زده میفته توی ورثه اون و...

راز اینکه همه چیز رو اول زندگی زد به نامت چیه؟!! تو جواب منو بده تا منم راهنمایی کنم🙃😁

(معمولا اکثر آدمها اوایل زندگی این کار رو نمی کنن که البته حق هم دارن)

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!
حالا چرا همرو بهش برگردوندی؟ بعد اینکه مادر شوهرت چرا داره همکاری می‌کنه با شوهرت 

مادرشم پولکیه شدید اولا به نام من بود هی زیر گوش شوهرم جلوی خودم میخوندن میگفتن فلانی زنش همه اموالش برد و طلاق گرفت

خسته ترینم
راز اینکه همه چیز رو اول زندگی زد به نامت چیه؟!! تو جواب منو بده تا منم راهنمایی کنم🙃😁 (معمولا اک ...

رازش این که باباش من و خیلی دوس داشت اون بهش میگفت این کارو کن،وقتی باباش مرد همه چیز خراب شد

خسته ترینم
ببین سیاست داشته باش بزار یه مدت بگذره یه مدت یعنی حداقل یه سال یا بیشتر بعد کم کم جوری که احساس نکن ...

اره میدونم بعد گرفتار میشیم من و بچم هیچی برامون نمیمونه

خسته ترینم

ببین اعتماد همسرت نسبت به تو از بین رفته. باحرفی که زدی ازت ترسیده و زمان می بره تا دوباره بهت اعتماد کنه. بهش بگو من عصبی بودم یه حرفی زدم،از ته دل که نگفتم.ولی دیگه خیلی کشش نده چون این جوری بیشتر بی اعتماد میشه.در کل دنیا محل گذره خیلی حرص نخور 

نمی گویم دستم رابگیر، یقین دارم که دستانم همیشه در دستان گرمت بوده، خدای من! هرگز دستهایم را رها نکن که من گم میشوم میان ازدحام گرگها و آدمها!!