2737
2734

بله

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

اره دوستم داره شاید بیشتر از قبل

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم. مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم .  طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری. غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم

نوع دوست داشتن متفاوت میشه ب نظرم گرنه هست فقط متفاوت مثلا من قبل عقد همسرم همیشه تولدام روز دختر مناسبتا کلی سورپرایزم‌میکرد ولی بعد ازدواج این مناسبتا کمرنگ تر شد  ولی خب خیلی چیزای دیگ‌جایگزین شد رنگ‌محبتا یکم عوض میشع کم نمیشه

دَر دینِ‌ مَن‌ [ طُ مُقَدّس‌تَرین‌ فَردِ روی‌ِ زَمینی♥️] 
2740

اون شور و شوق اولیه تغییر میکنه. نه که علاقه کم بشه ها ولی اون جذابیتهای اولیه یکم کمرنگ میشه ادما منطقا همو دوست دارن. مثلا اگه قبلا حتی اگه بداخلاق بودی دوست داشت نه بعد ازدواج دو دو تا چهار تا میکنن برا دوست داشتن. حق متقابل میخوان و خیلی چیزا

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.
شوهر من زر مفت میزد ☺️بعد ازدواج چنان خودشو نشون داد زیر همه قولاشم زد همش میگفت خرم از پل گذشت

این دیگه چه آدمیه این حرفو زده🤣

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم. مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم .  طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری. غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم

بستگی داره عاشقی رو چی معنی کنید عزیزم.

قطعا بعد گذشت چند وقت یکسری چیزا عادی میشه

اما خب با بعضی رفتارا میشه فهمید هنوز اون عشقه پابرجاست.

مثلا شاید مثل قبل نشه بیرون برید ، نشه قربون صدقه همدیگه برید اما همسرتون شب با خوراکی موردعلاقتون بیاد خونه ، با گل بیاد خونه ، بیاد خونه اول سراغ شما رو بگیره ، تنها باشه همش بگه دلم میخواد بیای و..

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱

آره خیلی دوسم داشت هنوزم داره یه جوری انگار مدلش عوض شده اولا منو بودمو اون حال و هوای دونفریمون با الان که ۴ نفرین خیلی فرق داره الان مسئولیتش سنگین‌تری دردسرش بینهایته خودم لابه لای زندگی گم شدم 

2706