2733
2739

وقتی میرم ظرف بشورم کمرم خشک میشه، پشت گردنم انگار گوله آتیشه، انگشتام درد میگیرن، تپش قلب میگیرم.

اصلا از آشپزی، ظرف شستن و کارای آشپزخونه لذت نمیبرم. نمیدونم چرا🙁

منم همینطور

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کاش منم بدم میومد

امروز سر صبحانه همسرم میگفت تو زیادی مبادی آدابی و به نظم اهمیت میدی اینطوری اذیت میشی😔😔😔

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

ماشین ظرفشویی بخر

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

اتفاقا من از ظرف شستن بیشتر خوشم میاد تا جارو برقی و گردگیری و جمع و جور کردن

حاضرم روزی ۵ بار ظرف بشورم ،چون یکجا ثابت هستم و در حال فکر و برنامه ریزی 

تازه گاهی هم آهنگ میزارم😅ولی هفته ای دو بار جارو و گردگیری نکنم بیزارم از جارو،خصوصا که نمیتونم آهنگ گوش کنم یا تلوزیون ببینم

2740
منم با چهل سال سن و سه تا بچه نوزده تا هشت ساله هنوزم که هنوزه از کارای خونه نفرت دارم بخصوص نظافت ک ...

من تلویزیون و میز و ... رو پاک میکردم، فردا که ببینین انگار اصلا کسی اینا رو پاک نکرده. هر چی خرید میکنیم، بعدا متوجه میشیم عه سیب زمینی نداریم، عه گوجمون تموم شده... اصلا ته نداره

جا نداربم، آشپزخونه خیلی کوچیکه

چه بد☹️واقعا عصای دسته منم سالهای زیادی نداشتم وقتی خریدم تازه متوجه شدم چقدر راحتی میاره

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
یعنی زیاد تو خونه کار میکنی ؟

خودم اینطوری فکر نمی‌کنم

ولی همسرم مدام میگه خودت رو خسته میکنی

الان همه جا رو مرتب کردم نیم ساعت اینجام 

بعد باید جارو بزنم لباس پهن کنم سه تا پتو بشورم سرویس بشورم ناهار و اینا 

خب اگه نکنم کی باید انجام بده 

این میگه زیاده 

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706