2737
2739
عنوان

تو دنیا فقط من از ظرف شستن و محیط آشپزخونه بدم میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 189 بازدید | 27 پست
خودم اینطوری فکر نمی‌کنم ولی همسرم مدام میگه خودت رو خسته میکنی الان همه جا رو مرتب کردم نیم ساعت ...

پتو چند وقت یکبار میشورین؟

مام آپارتمانی هستیم، سالی دو بار با مامانم کمک میکنیم تو حموم میشوریم، میذاریم آبش بره و بعدا بر میداریم میندازیم خشک بشه، به بیرون اعتماد نداریم چون باعث قارچ پوستی میشه. 

پتو چند وقت یکبار میشورین؟ مام آپارتمانی هستیم، سالی دو بار با مامانم کمک میکنیم تو حموم میشوریم، م ...

مآهی یه بار 

برای عید شستم 

اره منم بدم میاد بیرون ببرم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتما خیلی گرون شده، بعد ظرفا رو خوب میشوره؟

آره کاملا

البته یه سری نکات رو باید مدنظر داشته باشی

مثلا ظرفا کثیفی خشک شده نداشته باشن هرچی زودتر بعد از صرف غذا بذاری بهتره

نمکش رو حتی قبل از اینکه چراغش روشن بشه پر کنی

هر 6 ماه جرمگیری رو انجام بدی

من با اینکه از پودر استفاده میکنم که قدیمیه اما به صرفس اما واقعا تمیز میشوره، ظروف شیشه ای رو که انگار وایتکس زدی درخشان میشن

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
2731
جرمگیری چجوریه؟ من تا حالا جرمگیری نکردم

پودرش رو باید بخرید مخزن پودر رو پر میکنید و ماشین رو روی برنامه ای که بالاترین تایم داره پِلِی میکنید

برای لباسشویی هم از همین پودر و به همین روش استفاده میکنم

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚
چطوری جرم گیری میکنید؟

بالاتر گفتم عزیزم

2740
پودرش رو باید بخرید مخزن پودر رو پر میکنید و ماشین رو روی برنامه ای که بالاترین تایم داره پِلِی میکن ...

پودر جرمگیر برای لباسشویی و ظرفشویی مشترکه یا جداست؟ مارک خاصی بگیرم یا فرق نداره؟ 

خدایا شکرت...
پودر جرمگیر برای لباسشویی و ظرفشویی مشترکه یا جداست؟ مارک خاصی بگیرم یا فرق نداره؟ 

بله مشترکه من بوش میگیرم سالهاس و راضی ام 

عمر دستگاه و کاراییش با این کار زیاد میشه

پودرش رو باید بخرید مخزن پودر رو پر میکنید و ماشین رو روی برنامه ای که بالاترین تایم داره پِلِی میکن ...

بالاترین تایم همون قابلمه شوره؟

میشه قرص بزارم چای پودر؟

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
بالاترین تایم همون قابلمه شوره؟ میشه قرص بزارم چای پودر؟

تو ماشینای مختلف متفاوته

من تا حالا قرص جرمگیر ندیدم