2733
2734
عنوان

۱۷ سالمه و باردارم💔توروخدا بیاین درد و دل کنم آروم شم🙏😓

| مشاهده متن کامل بحث + 4696 بازدید | 126 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هرکی طبق شرایطش تووی سن خاصی ی چیزو تجربه نیکنه یکی تو ۱۷ سالگی حامله میشه یکی تو ۳۰ سالگی من خودم با اینکه مجردم ۲۰ سالمه همش میگفتم بالای ۲۵ بچه دار میشم شب ی خواب دیدم ک بچه دارم وای خدا عاشقش بودم فهمیدم این جیزا ب سنو سال نیست و مهم اینه تو مادر خوبی برای بچت باشی قشنگم

خدایا تو همرام باش جز تو‌کسیو ندارم.میشه برای جور شدن کارو بار کسی که دوسش دارم و بهم رسیدنمون دعا کنید؟به دعاتون نیاز داریم شاید خدا با دعای شما دست مارو هم بگیره😍
2731
ندیدم پیامتون رو.من تگ ها و ریپلایی رو جواب میدم عزیزم.اعلانات تاپیک بالاست.

میشه بهتون درخواست دوستی بدم؟

واقعا کلافه ام

همش شکست میخورم

فقط 17 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
نه

خوب خدا رو شکر که زندگی خوبی داری 

مثل دوست من اونم خیلی زود باردار شد 

بچه اولشو هفده سالگی باردار شد ولی چه اشکالی داره اصلا با این فکرا خودتو آزار نده 

خیلی هم عالی میشه همه چی 

تو یه زن قوی هستی و تو هر شرایطی بهترینی 

2740
دوسال عقدی بودیم بماند که چه مشکلاتی که نداشتیم  یکساله که اومدیم خونه خودمون و ازدواج کردیم ، ...

بببین الان اتفاقی هست که افتاده دو راه پیش روت داری 

راه اول اینکه غصه بخوری و بغض کنی و زندگی برای خودت و همسرت و اون طفل معصوم مهمتر ، زهر کنی 

راه دوم اینه باهاش کنار بیای و مثبت بهش نگاه کنی . 

تلاش کنی برای بهتر کردن حال تون. به این فکر کن لایق مادر شدن ، شدی و کلی اتفاقات و تجربه ها زیبا پیش روته. سخته و بر هیچکس پوشیده نیست اما غیر ممکن نیست. تو از پیش برمیای

قشنگم دفعه بعدی هم با نظر متخصص جلوگیری دقیقتری داشته باشه که حداقل با خیالت راحت این بچه رو بزرگ کنی 

عزیزم هرکی طبق شرایطش تووی سن خاصی ی چیزو تجربه نیکنه یکی تو ۱۷ سالگی حامله میشه یکی تو ۳۰ سالگی من ...

میترسم از درد زایمان همش استرس دارم با اینکه تازه چهار هفتمه😓

اره خیلی از تمام رفتاراش مشخصه،اما من میترسم از بچه دار شدن

خب باید مراقب میبودی دیگه...اشکال نداره عادت میکنی بهش نه ماه دیگه مونده ولی اگه خیلی استرس داری برو به یه دکتر بگو شاید شد بندازی

دوسال عقدی بودیم بماند که چه مشکلاتی که نداشتیم  یکساله که اومدیم خونه خودمون و ازدواج کردیم ، ...

سلاک عزیزم امیدوارم حالت خوب باشه نگاه دوست عزیز وقتی یه اتفاق ی توی زندگی ما میفته ما فقط یه وجهش رو میبینیم و براساس اون وجه تصمیم میگیرم که خوب بوده یا نه 

پس آنقدر خودت سرزنش شاید واقعا شما لیاقت مادر شدن رو داری و با اومدن بچه رابطه تو و همسرت خیلی بهتر بشه پس نگاهش لطفا به سقط این کوفت ‌‌و زهر ماری ها فک نکن چون اون بچه هم یه انسان مث من مث تو مثل این ۷ میلیارد آدم و حق زندگی داره و این سعی بیشتر پاکسازی کنی رابطتت رو با خدا خوب کن نماز اول وقت بخوان قرآن بخون انشالله خدا هم یه دختر یا پسر خوشگل سالم بهت میده  

پشمام) رحمت تواناییِ نگه داشتن بچهرو داره اصن؟

من ۱۷ سالم بود ۲ تا بچه داشتم 😑

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
# الهی بمیرم برای خودم که همیشع تنهاااااام😞😢الههههی بمیرم که هیچکس بفکرم نیست 😭😭😭الهی بمیرم که همیشه زیادیم ...💔
2706