2733
2739

سلام خانوما

لطفاً قضاوتم نکنید و سرکوفت نزنید فقط درد و دلامو بشنوید و بهم کمک کنید چون کسی رو ندارم که باهاش حرف بزنم

من خانواده خوبی نداشتم، همیشه دعوا داشتن مامان بابام

بابام باهام خوب نبود مامانمم که از دنیا سیر شده بود و همیشه گله میکرد

من هفته ای چهار روز خونه مادربزرگم بودم و اون منو بزرگ کرد ،با دخترداییمم خیلی جور بودم‌، سه سال از من بزرگتر بود وقتی یازده سالم بود منو با گوشی و اینستا و اینا آشنا کرد و بقیشم خودتون میدونید 

من معتاد گوشی شده بودم ولی با پسری حرف نمی‌زدم 

۱۳ سالم بود که با شوهرم اشنا شدیم

خواهش میکنم وایسید بقیشم بگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خب

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝
2740
بسم الله.... بگو

منو راهنمایی نکردی برای کاهش وزن

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝

گفتی لایک کن بخونم 

گفتی تُو شدی دوای دردم❤️💊 بی تُو صب نمیشه  روزای فردام ☀️✨ واسه گرمی لبات توو سرما 💙❄️، بقیه رو ول کن اونا همه ادان 🔥💞 بدون تا همیشه منو داری 🥺🤍 بدون نباشی میشم تو خالی 🙂💚 انقدر خوبه همه چی انگار تو خوابیم 💜🫂 بگو عشقم هیچوقت تنهام نمی زاری :)"𝑀"💗💍

من با شوهرم آشنا شدم از طریق دختر داییم 

شیش ماهی باهم حرف می‌زدیم دیگه اومد خواستگاری به معنای واقعی عاشق هم بودیم واقعا ،نه من توی زندگیم محبت دیده بودم نه شوهرم بخاطر همین بهم وابسته شدیم 

خانواده هامون راضی نبودن بابام می‌گفت باید با پسر داییت که پولداره ازدواج کنی 😅با اینکه اون معتاد بود مثل خودش

بلاخره هرچی که بود عقد کردیم

2706