2737
2739

گزارش نوشتن به گزینش که من تظاهر به بیماری میکنم.حلال و حروم نمیشناسم...اینکه پرخاشگرم و اهانت کردم🥲 بی مدرک و دلیل

مستندات بیماریم و کامل دارم به گزینش هم گفتم هر دکتری میخواین بفرستین. تحقیق هم کردن دیدن حلال و حروم سرم میشه... 

بچه ها یبر معاون آموزش بهم گفت مفت خور منم داد زدم گفتم من فقط مریضم و افتادم گریه...

اومدم امروز اداره همه متاثرن...میگن کسی که این کارو کرده واقعا لعینه....جالبه خود معاون آموزشی هم زده زیرش و گفته من ننوشتم در صورتی که تو گزینش چند بار اسمش و آوردن.

اداره میتونه کاری کنه؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مگه استخدام رسمی نیستین؟پ

1401/0۸/15 بدترین تاریخه برام تاریخی بود که قراربود انتقالم مثبت بشه باخودم گفتم مردادماهی میشه وای چقدرذوقشوکردم خابشودیدم بغلش کردم بوش کردم بوسیدمش وای چه حس شیرینی حتی خابشم شیرینه نشدکه بشه فقط چندساعت تو ایستگاه اتوبوس نشستم برای تنهایی و دل ناامیدم گریه کردم و برای همیشه پرونده بچه دار شدنم رو بوسیدم گذاشتم کنار منکه حسرت بدل موندم ولی انشاا... هیچکدوم از شماهایی که دارید آی وی اف میکنید ناامید از آزمایشگاه نیایید بیرون🙏🙏
2742
استخدامین یا شرکت خصوصی؟

استخدام پیمانی آموزش پرورش

متاسفانه از پارسال دیسک شدید گرفتم و حتی نتونستم پان و بلند کنم دکتر برام استراحت مطلق نوشت و گفت جوونی عمل نکن. با استراحت بهتر شدم و بعدش رفتم سر کار. امسال دوباره با اینکه به اداره گفتم من و جای دور نفرستن جای دور فرستادن و کمرم گرفت دوباره و رفتم عمل ....و مجبور شدم دوباره سه ماه استراحت مطلق باشم.

حالا این گزارش و زدن ک من تمارض کردم..در صورتی ک واقعا مریض بودم و مدارک دارم....😭

2740
کدوم سازمان مشغولی؟ مریضیتون چیه؟ 

استخدام پیمانی آموزش پرورش

متاسفانه از پارسال دیسک شدید گرفتم و حتی نتونستم پان و بلند کنم دکتر برام استراحت مطلق نوشت و گفت جوونی عمل نکن. با استراحت بهتر شدم و بعدش رفتم سر کار. امسال دوباره با اینکه به اداره گفتم من و جای دور نفرستن جای دور فرستادن و کمرم گرفت دوباره و رفتم عمل ....و مجبور شدم دوباره سه ماه استراحت مطلق باشم.

حالا این گزارش و زدن ک من تمارض کردم..در صورتی ک واقعا مریض بودم و مدارک دارم....😭

استخدام پیمانی آموزش پرورش متاسفانه از پارسال دیسک شدید گرفتم و حتی نتونستم پان و بلند کنم دکتر برا ...

اموزش پرورش سخت گیره....نباید اینطور مرخصی میگرفتی!

دوستم دبیره....سرطان داره با این وجود به اندازه شما برای دوره درمانی از مرخصی استعلاجی استفاده نمیکنه

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉
2706