2733
2734
عنوان

دیشب از ترس از دست دادن شغلم نخوابیدم....هر لحظه میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 23 پست
اموزش پرورش سخت گیره....نباید اینطور مرخصی میگرفتی! دوستم دبیره....سرطان داره با این وجود به اندازه ...

مرخصی هام قانونی بوده

مجبور بودم خواهر 

پام و نمی تونستم بلند کنم

بیماری ک دست من نبود

عزیزم دعا میکنم مشکلت حل بشه. میشه بگی چطور پیمانی شدی؟ من نیروی غیرانتفاعیم.. هنوز نه رسمی شدم نه ...

غیر انتفاعی خصوصی هست خب و هیچوقت رسمی نمیشید

اینها ازمون دادن

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
انشاالله خوب میشید. ولی خوب همکاری که شاید مجبور شده جای شما هم کار کنه یا ارباب رجوعی که کارش انجا ...

همکارا از خداشون بود من نیام درسای من و اضافه تدریس بگیرن که گرفتن

2731
مرخصی هام قانونی بوده مجبور بودم خواهر  پام و نمی تونستم بلند کنم بیماری ک دست من نبود

میدونم قانونی بود اما چون شما کلا تابستون تعطیلین و حقوق میکیزین و مرخصی قانونی توی سال ندارین و استعلاجی رو سخت میدن باید کمتر از استعلاجی استقاده میکردین

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
استخدام پیمانی آموزش پرورش متاسفانه از پارسال دیسک شدید گرفتم و حتی نتونستم پان و بلند کنم دکتر ...

نترس عزیزم کاری نمیتونن بکنن شما مدرک و مستندات دارید. با حرف دو تا ادم که کسیو اخراج نمیکنن ممکنه با شما دشمنی داشته باشن 

نترس عزیزم کاری نمیتونن بکنن شما مدرک و مستندات دارید. با حرف دو تا ادم که کسیو اخراج نمیکنن ممکنه ب ...

آخه میگن اونا هم دلیل دارن

آبجی وقتی من واقعا مریضم و هزار تا نسخه دارم و کمیسیون تایید کرده نمیدونم اینا دلیلشون چیه...احتمالا همکارم شاهد شده