2737
2734

چند وقتیه شوهرم بعد باشگاه با دوستش میرن پیاده روی حدود ۳ساعتی ،منم اعتراض کردم گفتم بعد باشگاه بیا خونه یا یکساعته برو ، بسه دیگه شاید منم کاری داشته باشم هر روز هر روز 

خلاصه روزای بعد نرفت و گذشت 

من اومدم با دوستم برم بازار گفت میری یکساعته خونه ای 

عصبی نگاش کردم ،خندید 

گفت شوخی کردم بابا ،فلانی دوستم بهم گفته بزار سر فرصت محدودش کن که حساب کار دستش بیاد ،منم بهش گفتم من با زنم رفیقم باهم این حرفا رو نداریم 

قبلا هم این‌چیزها رو ازش دیدم و این حرفا ،ی دوماهیه صمیمی شدن زندگی من مختل شده 😠🫤🫤😬

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امان ازین دوستای ناباب مردا عین بچه میمونن زود رفتار کسیو الگو قرار میدن شوهر دوستم خیانت میگرد ب زنش بعد ی مدت ک باهاش اوکی شد شوهرم اون عوضی هم بهم خیانت کرد کلا خوب تو اینجور چیزا الگو برمیدارن از هم 

به نظرم اول روی شوهرتون کار کنید.بهش بگید من اکر میگم یه ساعت برو پیاده روی برای اینه که به زندگی مون هم رسیدگی کنی نه اینکه وقتت رو همش بذاری با دوستات.وگرنه منم می تونم روزی ۴ ساعت برم با دوستم گردش.(یه ساعت باشگاه و سه ساعت پیاده روی و مسیر رفت و برگشت حدود ۵ ساعت میشه.) بعد اگر دوستش متاهل هست بگید بعد باشگاه با خانمها بریم پیاده روی.اگر مجرده بگید درست نیست اونقدر در ارتباط باشید.چون ایده هایی که میده روی مجردی هست و همسرتون هم ممکنه یه حرفی بزنه که به زندگی متاهلی مربوط میشه. 

2740
به نظرم اول روی شوهرتون کار کنید.بهش بگید من اکر میگم یه ساعت برو پیاده روی برای اینه که به زندگی مو ...

۳ظهر میرن ۸و خوردی برمیگردن، تایمش بالاست ،اگر روهم دوساعتم میرفتن حرفی نداشتم ،سنشون هم کم نیست شوهر من ۴۱ اون ۳۸ اینا 

دوتا متاهل ،ما داشتیم نرمال زندگی میگردیم تا این پیداش شد ،واقعا دلم برا زنش میسوزه با این عقده ای زندگی میکنه،شوهر من دیگه ۳ساعته خونست چون خیلی باهاش بحث کردم باید عصر خونه باشی بچه هارو ببری باشگاه و کلای