2733
2734

ب نظرتون تو زندگی متاهلی چی یه زن رو میتونه ازار بده و به ستوه بیاره؟ بی توجهی . رابطه سرد. مشکل ج سی همسر (احتمالا همجنس گراس ولی خودش میگه کلا سرده) عدم حمایت مالی . اصلا برام خرید نمیکنه . هیچ خرجی بهم نمیده . خیلی بی احساسه و تا الان تو این ۹ سال  برام هدیه تولد نگرفته .ب شدت پنهان کار و دروغ گو .‌قرصی (متادون میخوره) عصبی و بددهن . رابطه ام با خانواده اش هم قطع شده ب خاطر رفتار بد واذیت های مامانش .  و خیلی ویژگی های بد دیگه داره . 

من همشو دارم. ولی اراده ندارم جداشم فقط بهش فکر میکنم😭 

خودمم کارمندم .خونه و ماشین دارم یعنی اصلا وابستگی مالی بهش نداشتم . بچمم یه سالشع 

الان خیلی وقته باهم دیگه حرف نمیزنبم .و فقط فحش میشنوم😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اختلاف ها در هر زمینع منجر به شکاف در ارتباط میشه چه رابطه دوستی چه خانوادگی متاهلی.نمیدونم چقدر درست گفتم البته

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
2740

همین متنی که نوشتی خودش یه قدم به سمت جدا شدنه 

بجای اینکه از ما بپرسی همین امروز فردا اقدام کن 

اگر شعورش برسه تلاش میکنه واسه نگه داشتنت 

اگرم که نه دندون لقو باید کند انداخت دور

بچرو بت میده

اگه اره جدا شو حتما لیاقت ندارن چنین مرد هایی بذار حداقل بچرو نابود نکنه

بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ))                  خدا همیشه با منه.                                                         کاربری دست ۳ نفره

عزیزم چرا ازش بچه دار شدی راحت جدا می‌شدی یه ازدواج دیگه میکردی

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

شما دیگه خدایی باید طلاق بگیری عمرت رفت به این فکر کن چقدر از جوونی و عمرتو اللکی هدر دادی نزار بیشار هدر برع

از کاربرای قدیمی هستم بارها تعلیق شدم اگه با من مخالفین ریپلای نزنین حوصله بحث الکی ندارم مخاطبم فقط استارتره     مردا ریپلای نکنن جواب نمیدم ❌🚫                  

عزیزم خونه و ماشین داری دستتم تو جیب خودته با این ویژگی های همسرت امروز برو تقاضای طلاق بکن رو بچه حساسیت نشون نده نقطه ضعف ازت داشته باشه بگو بچتم مال خودت نترس تو فامیل ما هم عین شرایط تو رو داشت دو دستی بچرو داد ب مادر بچه

از جدا شدن میترسی؟! تا وقتی شرایطت رو تغییر ندی حالت هم عوض نمیشه 

اره میترسم . فکر میکنم هم به بچه ام ظلم میکنم . هم دودلم نمیدونم بمونم و ادامه بدم و فکر کنم شوهرم اصلا وجود نداره یا جدا شم و کلا از زندگیم بره

با بچه  ب این بهانه ها طلاق نگیر ب همین ی سال اینقدر تغییر کرد و گرنه اگه همین بود ک نباید بچ ...

۹ سال ازدواج کردم.اون اصرار کرد بچه دار شیم .‌من قبول نمیکردم‌ بعد یه مدت اخلاقشو درست کرد . بعد بارداریم اخلاق بدش برگشت

2706