2737
2739

سلام خوبین دیروز بچه ها رو بردن تو سرشون نگاه کردن بعد دختر من ک اول دفتر کلاسی هست خب جدا نشوندش بعد در صورتی ک بچه ها تو کلاس بودن بهش گفته آره باید موهات پسرونه بزنی وگرنه مدرسه نباید بیای چون شپش داری اینم میگه من موهامو دوست دارم و فقط دختر منو جدا نشونده و به یکی دیگه از بچه ها هم گفته خلاصه دیروز تا الان بحث شپش تو گروه مادرها هست همه هم فهمیدن دختر من ویکی دیگه از بچه ها بوده در صورتی ک با معلم تماس گرفتم گفت ده نفر داشتن میگم خب چرا دختر منو جدا نشوندی میگه دیگه صندلی خالی نداشتیم 

دختر تو هم نفر اول دفتر کلاسی بود مال بقیه بچه ها ظهر نگاه کردن

منم ب مدیر پیام دادم گفتم یعنی نمیتونست تو شخصی به خودم پیام بده ک رک ب دخترم بگه ک الان مامان ها بگن به بچه هامون گفتیم دیگه باهاشون بازی نکنن مث جزامی ها با دختر من رفتار کنن؟

بنظر شما من چیکار کنم 

حس بدی داره الان دخترتون 🚶‍♀️

همون دختره که همه عاشق چال گونه هاشن🥺پروفایل خودمم😅گر بگویم که تو در خون منی بهتان نیست🫂💚به خودم تبریک میگم بدون اینکه بمیرم بهشت رم تو بغلت تجربه کردم...به عنوان زن یک امیر میگم همشون بد نیستن😅زرتشت :ای کاش آنقدر آب داشتم تا جهنم را خاموش میکردم و آنقدر آتش داشتم تا بهشت را میسوزاندم تا مردم خدا را برای خودش بپرستند نه براب بهشت و جهنم🤝من از نسل کوروش نام آورم،از نژاد کاوه آهنگرم،آریایی از تبار آرشم، گوهری از جنس عشق و آتشم،پور زالم زاده تهمینه ام،عشق میهن تا ابد در سینه ام، تا که یزدان هست یار و یاورم🌱من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟ من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟ تو اگر مستعد نوحه و آهی٬ چه به من؟ من اگر عاشق سنتور و ربابم ؛ به تو چه؟ تو اگر غرق نمازی٬چه کسی گفت چرا؟ من اگر وقت اذان غرقه به خوابم ؛ به تو چه؟ تو اگر لایق الطاف خدایی٬ خوش باش من اگر مستحق خشم و عتابم ؛به تو چه؟ دُنیا گر چه سراب است به گفتار شما ..من به جِد طالب این کهنه سرابم ؛به تو چه؟ ..تو اگر بوی عرق میدهی از فرط خلوص! و من ار رایحه ی مثل گلابم؛ به تو چه؟ من اگر ریش٬ سه تیغ کرده ام از بهر ادب . و اگر مونس این ژیلت و آبم ؛ به تو چه؟ تو اگر جرعه خور باده کوثر هستی! من اگر دُردکش باده ی نابم ؛ به تو چه؟ تو اگر طالب حوری بهشتی٬ خب باش! من اگر طالب معشوق شبابم ؛ به تو چه؟ تو گر از ترس قیامت نکنی عیش عیان. من اگر فارغ از روز حسابم ؛ به تو چه؟اهورا مزدا یگانه سرشت،از ته قلبم ازت میخوام همه عاشقا بهمدیگه برسن💚زنده باد نامت، «کوروش»
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

واقعا متاسفم برای این معلم ، توی کلاس دختر من دو نفر داشتن معلم مثل مامور مخفی و عملیات سری رفتار میکرد که کسی متوجه نشه، من چون نماینده کلاس هستم بهم گفت توی گروه بگو حواسشون باشه ولی حتی به منم نگفت می شپش داره

2740

رفتارشون بالغانه نبوده.منم بودم بهم می‌ریختم.اگه میخوای اعتراضم کنی نذار دخترت بفهمه.براش قضیه بزرگو بزرگتر میشه.بدون اینکه بفهمه اعتراض کن

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

رفتارشون قطعا درست نبوده ولی خب باید موهاش کوتاه کنی یه قطره هست اسمشش معجزه هست تو نت سرچ کن بزن له موهاش کامل از بین میره ملت میترسن شپش خیییلی سریع از طریق بچه ها منتقل میشه الان سرم خارش گرفت اژز استرسش

مدرسس دیگه خواهر،چ انتظاری داری؟ مثلانم فرهنگی هستن چیزی ک ندارن فرهنگه

فقط خودشونو یه سر و گردن بالا میبینن در صورتی ک نصف شعور اجتماعیه لازمو ندارن 

کاش میشد این مدارسو نشوند سرجاشون

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم حق دارن بدونن  شما بجای درگیری این مسائل مشکل شپش رو زودتر حل کن

پس چرا اسم هشت نفر دیگه رو نگفت ک ما بدونیم ؟یعنی معلم نمیتونست به من پیام بده ؟مگه معلم نباید در کنار تدریس حس مادرانه داشته باشه 

2706