2737
2734

پیجشو بستن

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  

چرا

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خود..کشی  بلاگر مشهدی

پریدن از طبقه هفتم به دلیل خیانت

👈جریان از این قرار بوده که شوهرش بهش مشکوک میشه و توی ماشینش جی پی اس کار میذاره

خانوم هم میره خونه یه آقایی

شوهرش میره پیش ماشین و به خانومش زنگ میزنه که من کنار ماشینم و بیا پایین

خانومه از پنجره نگاه میکنه و میبینه شوهرش اون پایینه و در یک لحظه تصمیم میگیره خودش رو بندازه پایین و خود..کشی کنه.

2740
خود..کشی  بلاگر مشهدی پریدن از طبقه هفتم به دلیل خیانت 👈جریان از این قرار بوده که شوهرش ب ...

اتفاقا عزیزم خونه خودش بوود همسایه عمم بود 

این چیزارو باور نکن

خونه خودشون بود 😑

منو تو شاید دنیامون یکی بود🤍
خود..کشی  بلاگر مشهدی پریدن از طبقه هفتم به دلیل خیانت 👈جریان از این قرار بوده که شوهرش ب ...

هعیی و باز هم هعیییییی 

واسه اینکه منم مامان شم برام دعا کنین ممنونم ازتون😍♥️🌹🌱

من پیجش رو فالو داشتم

الان دیگه پریده پیجش سر همین ماجراها

خدا رحمتش کنه

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
اتفاقا عزیزم خونه خودش بوود همسایه عمم بود  این چیزارو باور نکن خونه خودشون بود 😑

جدی؟ خبر نداری ازش؟ زنده هس یا نه؟

واسه اینکه منم مامان شم برام دعا کنین ممنونم ازتون😍♥️🌹🌱
اتفاقا عزیزم خونه خودش بوود همسایه عمم بود  این چیزارو باور نکن خونه خودشون بود 😑

من داخل خبرگزاریا هم دیدم ماجرا رو اینطوری نوشتن

یعنی دروغه؟

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706