2733
2734

استارتر اگر حرفی زده نشده از سمت نامزدن نه مهم نیست ولی بعنوان یه دوست میگم زندگی خودتون. اما سعی کنید تا شناخت کامل اخلاق و تفاهم و فرهنگ بههیچ عنوان اجازه رابطه کامل ندید.. نمیدنم چیه طرف تاعقد میکنه سریع میره سر اصل موضوع. سعی کنید رابطه کامل نباشه چون هیچ چیز مشخص نیست تا زمان عروسی. چون اگر خدایی ناکرده توی عقد مشکلی باشه حداقل شما ناراحت نیستی چراشد و اجازه دادم

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه فقط انتظار دارن ۲۴ ساعته در اختیار باشی بقیه چیزا مهم نیست

آرخ دیگه

حس میکنن خریدن مارو

البته تو چند ماه اول عادیه ها آدم خودشم دلش میخواد

بعدش یکم باید سفت گرفت.

الان یه روزایی سمتم میاد با کف پا پذیرایی میشه 😅😅

بدبختو لگد میزنم میگم دور شو دور شو  😅😅🤦‍♀️🤭

جامعه هم اینطور نیست.  شماهم راحت درباره اینجور موارد هیچی نگو لطفا.!

حتما تو توی جامعه نیستی که اینطور چیزا به گوشتت نخورده ضمنن نامزدشع و قراره عقد کنن من کثافت کاری نمیبینم

2728
2740
آرخ دیگه حس میکنن خریدن مارو البته تو چند ماه اول عادیه ها آدم خودشم دلش میخواد بعدش یکم باید سفت ...

الاهی بدبخت کتک هم میخوره 🥲😂

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
نه هیچی نمیگه.  اخه عروسیمون هم چند روز بعدشه

خب پس مشکلی نیست. سعی کن برای عروسی لباسای دلبر و توری بپوش چند دست لباس خواب خوشکل بخر دلشو که ببری هوش از سرش میپره اصلا کاری به هیچی ندارن مردا. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
آرخ دیگه حس میکنن خریدن مارو البته تو چند ماه اول عادیه ها آدم خودشم دلش میخواد بعدش یکم باید سفت ...

باهاش راه بیا

حتی شده در حد ۵ دقیقه کارش رو راه بنداز

من ۱۷ ساله متاهلم

اقایون رو این مورد حساسن

پر دردم ولی با خودم میجنگم💔پر زخمم ولی زخمهام رو خودم میبندم🖤پر بغضم ولی پنهون میکنم میخندم😔
الاهی بدبخت کتک هم میخوره 🥲😂

حالا نه همیشه

اما گاهی بلاخره لازمه تا قدر عافیت بدونه 😬😬

البته خب حتما متوجه شدید همش شوخی و خندس

میزنمش میگم دور شو دور شو مردکه هیز مگه خودت خارمادر نداری 🤣🤣

2706