2733
2739

هر موقع گشنت شد آب بخور میوه بخور برنج و ضیرینی جات رو کم کن وزنت میاد پایین

چای هم بدون قند و سکر و شکلات و ... فقط با زنجبیل یا دارچین بخور

لبخند روی لبان متصدی يخ زد !!!واقعا چه حقير و کوچک است آن که به خود مغرور است. چرا که نميداند بعد از بازی شطرنج شاه و سرباز را در يک جعبه می گذارند...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
آره منم از امروز شروع کردم .. ولی کنارش یه نیمچه ورزش هم بکن فستینگ هم بگیر 

زیره رو شروع کردید؟

ورزش چربی سوز زیره رو بگیرم خوبه؟

اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج💚🌹
2740
منم از چهارشنبه رژیم رو شروع کردم...خدا کنه این دفعه به نتیجه برسم...خسته شدم واقعا...قبلا ازدواج ۵۸ ...

منم مثل شما بودم تابستون خودم از ۷۶رسیدم ۶۵خیلی خوب شده بودم ولی باز ول کردم 

مهربون برای نیتم یه صلوات میفرستی 🙏🏻❤️

آره پایین میاد البته اگه دقیق حساب کنی

چون دیدم کالری شماری میکنن ولی دقیق نیست،مثلا دو برابر اون چیزی که وارد میکنن میخورن🫥

رنگ واقعیِ آدما رو زمانی میبینی که دیگه هیچ منفعتی براشون نداشته باشی🙂🧡❤️
زیره رو شروع کردید؟ ورزش چربی سوز زیره رو بگیرم خوبه؟

من از برج ۱۰ تا الان۷ کیلو کم کردم قدم ۱۶۷ یا ۱۶۸ هست وزنم ۷۶ شده بود الان ۶۹ شدم ..کم خوری فقط وکلا نان لواش رو کنار گذاشتن فقط نان جو خیلی کم میخورم شیرینی رو میشه گفت حذف کردم  برنج هر موقع باشه ۵ قاشق ...نون فقط دو کف دست خرما نهایت روزی ۶ تا با چایی ..زنجبیل دارچین هن تقریبا روزی یک بار تا دوبار با آب‌جوش قاطی وقتی ولرم شدمیخورم ناشتا و آخر شب ...

لطفا دوستان کانال پوشک آیسان رو در روبیکا دنبال کنیدوبه دیگران معرفی کنید ممنون میشم عزیزاhttps://rubika.ir/joinc/CBBHCFFJ0LWWEBGPQQEZORRCHQDOGDRE
کالری مجازت چنده؟؟

یه کلیپ گوش کردم میگفت اون کالری مانده ک تو پنل وضعیت زده رو ۳۰۰ یا ۴۰۰ یا ۵۰۰ ازش کم کن میشه کالری مجاز هروزت درست میگ؟من همین کارو کردم کالری مجازم زده ۱۲۰۰

2706