2737
2739
عنوان

مادرانی ک بچه هاشونو از شیر گرفتن

136 بازدید | 23 پست

سلام من بچمو دو روزه از شیر برذاتشم اینقد شبا گریه میکنه ک نگو حالت تهاجمی داره و منو میزنه الان بیست ماهشه و یکی اینکه چکار کنم شیرم خشک‌بشه خیلی درد دارم و شیرم کم نشده اصلا

از داروخونه قرص بگیر..باید کم کم میگرقتیش ن یهو اول وابستگیش کم میکردی..بعدشم گفتی اوفه یا تلخه؟؟؟بچها با تلخه بیشتر کنار میان

چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل هفده  سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم❤پسرم هامین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه رو نباید یکهویی از شیر بگیری.

من برا بجه هام تا ۳ روز فقط شبا شیر دادم روز چهارم کلا قطع کردم.

اول اینکه تو خونه آبمیوه و خوراکی‌هایی ک دوست داره باشع تو روز ببرش بیرون ک انرژیش تخلیه شه زود خوابش ببره، شبا هم راه ببرش تا بخابه، بجه بزرگم خیلی وابسته بود چند شب ادیت کرد ولی کم کم فراموش میکنن.

برا قطع شدن شیر هم دکتر برو دارو میدخ

مگه تادوسال شیرنمیدن چراالان ازشیرگرفتی؟بعدش هم خواهرم وقتی هواسرده ازشیربگیرش وقتی هم که هواگرمه ازپوشک بگیرش یه خورده هم صبوری کن😘😘😘

دوستان خاهش میکنم پیج منوفالوکنیدمنم شماروفالومیکنم برای کسب درآمدواقعانیازدارم poshak.arta1

تلخک بگیر از داروخانه... اگر حرف میزنه تا حدودی بگو مامان اوف شدم و نمیشه شیر بخوری... من شبا پسرم که بیدار میشد یکم نمک میزدم دیگه دهن که میزد خودش ول میکزد.. روزا هم یکم رب گوجه میگفتم اوف شده دیگه سر دوهفته تموم شد. شیر گاو رو. میزاشتم تو شیشه شیر میدام میخورد. ماست رو جایگیزین کردم

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2738

بعد ۲،۳ روز خود ب خود آروم تر میشه،اوایلش همینه

شیرتم ی مدت طول میکشه شاید ی هفته ،۱۰ روز طول بکشه

ی مقدار آب یا شیر و بیسکوییت و خوراکی هایی ک دوس داره کنارت باشه شبا ک بچت بیدار میشه بده بخوره معمولا بعد دو سه روز براشون عادی میشه

از داروخونه قرص بگیر..باید کم کم میگرقتیش ن یهو اول وابستگیش کم میکردی..بعدشم گفتی اوفه یا تلخه؟؟؟بچ ...

گفتم اوف شده رژ لب زدم بهش کنار اومد نمیاد سمتش البته  فقط دیروز اینجوری بود دیشب دیدم خیلی گریه کرد

اخه یکسره دنبالم بود و شیر میخاست خیلی وابسته شده بود 

اسم قرص چیه؟

مگه تادوسال شیرنمیدن چراالان ازشیرگرفتی؟بعدش هم خواهرم وقتی هواسرده ازشیربگیرش وقتی هم که هواگرمه از ...

اره تا دوسال میدن اما دخترم خیلی وابسته شده بود و وزنش کم شده بود غذا نمیخورد چهار ماه کمتره و اینکه ما سمت تبریزیم هوا هنوز سرده کمی

2706