2737
2734
عنوان

حالم از شوهرم بهم میخوره

768 بازدید | 28 پست

دیشب برادرشوهرمو دیدیم بهش سلام کردم اونم صداشو نازک کرد گفت سلام گفتم ادامو در میاری گفت چقد ناز میکنی گفتم نه گفت شوخی میکنم خودت دختر ناز نازی هستی من هیچی نگفتم بعد که رفتیم شوهرم گفت یبار دیگه اینطوری حرف زدی دهنتو جر میدم گفتم تو و خانواده ت شعور ندارید ادای بقیه رو در میارن گفت تو خونه مثل خرسی میخوای بخوری منو بیرون بلدی ناز کنی برای مردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

خانوادگی ظاهرا مشکل دارن. برادرشوهرت قشنگ خواسته اذیتت کنه. شاید انتظار داشته بگی سلام آقا فلانی!!! 

نمی دونم چی بگم اعصابت نریزه بهم، کمتر پاپیچ هم بشین 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
سر این مسایل کوچیک حالت از شوهرت بهم میخوره آخه

برادرشوهر مجرد م دوبار فحشششش داد سر اینکه من داشتم به برادر زاده که دختر هست و شش سال بزرگتر از پسر پنج سالمه با متکی میزدش گفتم عزیزم یک بازی دیگه کنید دردش میاد . اونم داد زد حق نداری بهش چیزی بگی برو بیرون وووو کلی فحش . یکبار دیگه م همینجور . نه مادرشوهر نت پدر شوهر به من زنگ زدن . بعد مادرسوعرم به شوهرم گفته بود زنت مقصزع . الان ازشون اصلا نمیتونم بگذرم اصلا . رفت و آمدم و کم کردم بازم داغونم 

2706