2733
2734
عنوان

حالم از شوهرم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعضی وقتا ادما جاهایی که خجالت میکشن صداشون تغییر میکنه شاید خودشونم متوجه نشن  برادرشوهرت بیش ...

صدام تغیر نکرد بخدا کلن همه دارن فکر میکنن من لوسم حتی زن همسایه مونم وقتی مامانمو صدا میزنم اونم پشت سرم میگه ماااامان😕

درونم یه دختر بچه هست که همه چیز رو با چشم های پر از بغض قبول کرده
2731
یه تاپیکی دیروز بود تو پر بازدیدها که دختره گوشی وطلاشو داده بود به دوست پسرش یاد خواهرشوهرت افتادم ...

خریت های خواهرشوهر من تمامی نداره از دیروز شوهرم میگه دیگه میخوام بکشمش 

صدام تغیر نکرد بخدا کلن همه دارن فکر میکنن من لوسم حتی زن همسایه مونم وقتی مامانمو صدا میزنم اونم پش ...

بازم شما قیافتم نگاه کنی معلوم ناز نازی هستی بچه ای همچین صدایی به چهرت میاد

اخلاقمو میگه

بذار هرچی میگن بگن ، اتفاقا ب همین فرمون ک داری میری ادامه بده عزیزم و خودتو بخاطر هیچ احدوناسی تغییر نده.

شوهرتم خیلی رفتارش زشت بوده اما دیگه این جریان رو کشش نده و هرچقدر بیخیال تر باشی دنیا برات ساده تر میگذره

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بذار هرچی میگن بگن ، اتفاقا ب همین فرمون ک داری میری ادامه بده عزیزم و خودتو بخاطر هیچ احدوناسی تغیی ...

شوهرم دیگه اصلن کار به کارش ندارم تا وقتی که مثل ادم بشه