2733
2739
عنوان

از اردواجم پشیمونم

343 بازدید | 24 پست

الان ۶ ماه ازدواج کردم همش درگیر مسایل بیماری بودم پاش عفونت کرد یک ماه و نیم بیمارستان بودم تا اومدم خونخ الان میگه بریم مشهد زندگی کنیم من گرافیستم شاغل بودم انقدر ازدواجم درگیرم کرده همه چیزو ول کردم مدام تو خونخ است توقع داره هی بخ دستش میوه و نسکافه و.....بدم .گفتم مش۸ه  نمیام تمام رندگیم شده خورده فرمایشات همسرم .پول رو بلد نیست پس انداز کنه.نه ماشبن داره نه خونه.خسته شدماز سبک زندگیش.نرمال نیست.

حق داری مرد هم مردهای قدیم

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
نمیدونم چی کار کنم

ببین روش کار من اگه درست شد که ادامه میدی اول زندگیتون الان زوده برای جدایی

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
نه دوست بودیم منطقی نیست همش عقب رفت داره.حرف گوش نمیکنه

همه یه گرفتاری دارن تو زندگی کسی کامل نیست عزیزم منم شوهرم ۲۰ سال ازم بزرگتره البته هردومون ازدواج دوممونه

اولش خواستم بگم نازنازی هستی ولی تا آخر خوندم فهمیدم حق داری.

تمام خریدهابا منه پای پیاده هی برم بخرم بیارم بپزم پانسمان عوض کنم اصلا وقت برای خودم ندارم مدام توقع داره یک دقیقه نشیتی میگع بریم بیرون .با اژانس میره توی پارک الکی میشینه دو ساعت.همه پولهای این ماهش شده اژانس.خسته شدم از سبک زندگیش .یک تومن پس انداز نداره منو از کار انداخته همش در خدمتشم

من از تصمیمهای عجولانه و بدون فکرش بدم میاد

خوب هنوز خامه بهش فرصت بده

2706