2737
2739
عنوان

کیا دوران نزدیک به قاعدگی اخلاقشون بد میشه؟😂🤭

| مشاهده متن کامل بحث + 558 بازدید | 63 پست
منم هیلی بد اخلاق میشم شوهرم ازم ناامید میشه فکر میکنه دنبال بهونه ام تا دعوا درست کنم واقعا دست خ ...

حتما قبلش بهش بگو🥺😂

من مثلا به بابا بنده خدام گیر میدم اصلا رد میدم 

اونم هیچی نمیگه بعد خودم ناراحت میشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم خوبه درکشو داره😍

آره خداییش.من نزدیک پریودم باهاش دست به یقه هم شدم یعنی دعوای سخت بهش حرفهای بدی زدم و گفتم میخوام طلاق بگیرم تا این حد عصبی میشم از کوچکترین چیزها. اما  اون هیچی نمیگه چون تاریخش رو داره بعد که خوب میشم میگه چرا اینجوری میشی قبل پریودت؟  

2742
حتما قبلش بهش بگو🥺😂 من مثلا به بابا بنده خدام گیر میدم اصلا رد میدم  اونم هیچی نمیگه بعد خو ...

بهش میگم😁

میگم دم پرم نزار نزدیک پریودیمه

اونم میگه چشم ولی هنگ میکنه از رفتارم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2740
آره خداییش.من نزدیک پریودم باهاش دست به یقه هم شدم یعنی دعوای سخت بهش حرفهای بدی زدم و گفتم میخوام ط ...

اخی الهی🥺😂

باید این اهنگه رو برات بخونه :یارجنگی من ...😂

تو یه تحقیقاتی که دانشمندا کرده بودن فهمیدن خانما قابلیت اینو دارن که آدم بکشن تو این دوران

2706