2737
2739
عنوان

حس پریودی دارم😭 فکر میکردم باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 42 پست
بعدا تگ کن اگه باردار بودی

بعدا خودکشی میکنم از خوشحالی یه کاری میکنم کل سایت بفهمن باردار شدم

انقد ک این چندساله از ناباروری گفتم🙂🥲

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست منم شرایطش مثل شما بود الان دوتا دخترداره چون ول کرد ای پی افو

منم دیگه نمیخوام برم سمت ای وی اف 

ولی میخوام برم اسپرم اهدایی بگیرم 🥲 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
بعدا خودکشی میکنم از خوشحالی یه کاری میکنم کل سایت بفهمن باردار شدم انقد ک این چندساله از ناباروری ...

من به دلم افتاده بارداری ان شاء الله که هستی 

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
2742
انشالله همینطوره که شما میگی  ولی دیگه بدن خودمو میشناسم🥲 این علایم پریوده اما نمیدونم چرا ...

انشاالله که درد لانه گزینی است

ولی اگر هم نبود این عقب و جلو شدن ها علامت خوبیه ونشون میده که بدنت داره آماده میشه برای بارداری

دوست منم شرایطش مثل شما بود الان دوتا دخترداره چون ول کرد ای پی افو

اخرین بار خرداد سال گذشته انتقال دادم منفی بود

جنین هام تموم شد

دیگه حالا حالا نمیرم سمتش ، نه از نظر جسمی و روحی

نه مالی دیگه توانایی ندارم

شاید باردار باشی.توی بارداری هم تا چند ماه اول موقع سیکلت دردهای شبیه به قاعدگی رو داری. دقیقا شبیه ...

اخه عقب نزدم

من چرخه قائدیگیم این چند ماهه اینطوری بوده

۳۰ دی

۲۵ بهمن

۲۱ اسفند

۱۷ فروردین

الان طبق امار خودم میگفتم باید ۱۳ اردیبهشت پریود بشم

من به دلم افتاده بارداری ان شاء الله که هستی 

انشالله خدا از زبونت بشنوه🥹🥺

اگ بودم بهت شیرینی میدم 😭🫂

2740
انشاالله که درد لانه گزینی است ولی اگر هم نبود این عقب و جلو شدن ها علامت خوبیه ونشون میده که بدنت ...

عشقم مشکل ناباروری مال همسرمه 

من مشکلی ندارم 🥲

بدن من بدون اسپرم چطوری میخواد باردار بشه

مگر معجزه بشه 

اخه عقب نزدم من چرخه قائدیگیم این چند ماهه اینطوری بوده ۳۰ دی ۲۵ بهمن ۲۱ اسفند ۱۷ فروردین ا ...

یه چیزی بهت بگم.من ۳ تا بارداری داشتم برای هر سه تا علامت پریود شدنم بیشتر از زمان غیربارداری بود.اگه دو سه روز لکه دیدی پریود نیست لک لانه گزینی هست.

انشالله خدا از زبونت بشنوه🥹🥺 اگ بودم بهت شیرینی میدم 😭🫂

شیرینی نمیخوام برام یکاری یا دعایی کن کنکور قبول بشم 

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>
یه چیزی بهت بگم.من ۳ تا بارداری داشتم برای هر سه تا علامت پریود شدنم بیشتر از زمان غیربارداری بود.اگ ...

لک ببینم🥲 سریع میرم آزمایش میدم اگه رقیق نشد

ممنون عزیزم ♥️ 

شیرینی نمیخوام برام یکاری یا دعایی کن کنکور قبول بشم 

اگه بودم اسمتو تو چله ی زیارت عاشورا مینویسم تا برات بخونم

تو همه ی چله های ایندمم اسمتو میارم و میخونم واست♥️🫂

انشالله بهترین ها برات رقم بخوره و اون رتبه ای ک دوست داری رو بیاری

اسپرمش کمه وگرنه نمیشه که اصلا نداشته باشه

اره کمه

دکترا گفتن طبیعی امکان نداره

ivf هم ۲۰.۳۰ درصد احتمال دادن ک هنوز مثبت نشدم

کلا موقع ای وی اف هم جنین ضعیفی داریم بخاطر ضعیف بودنشون

2706