2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا مردا اینجورین

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2728

خیلی واس مردا مهم نیس

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

تو توی تنهاییه اون نیسی که ببینی اذیت میشه یا نه

پسرا معمولا نشون نمیدن

ولی خب اصل رابطه به اینه که جدیش نگیری وگرنه اذیت میشی

تهش به هرحال همینه همیشه

کی با کی تا همیشه مونده بجز اونایی که به ازدواج ختم شد؟

که اگه نمیشد بازم تهش جدایی بود

چون که رل همینه

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
2740
رل من گریه میکرد🙂

پ مشکلتون چی بود تا اینحا ک گفتی اوکی بود ک

فقط 5 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
تو توی تنهاییه اون نیسی که ببینی اذیت میشه یا نه پسرا معمولا نشون نمیدن ولی خب اصل رابطه به اینه ک ...

ما دوسال پنهانی زندگی کردیم چون خانوادم فوت شدن شش ماه هم هست داریم جدا میشیم هی میره هی برمیگرده

چرا مردا اینجورین

وقتی میبینی مردی اینجوریه یعنی حس  اون حداقل ۶ ماه قبل از پایان رابطه تموم شده منتها از سر عذاب وجدان کات نمیکنه تا طرف مقابل رابطه رو تموم کنه 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
ما دوسال پنهانی زندگی کردیم چون خانوادم فوت شدن شش ماه هم هست داریم جدا میشیم هی میره هی برمیگرده

پس خیلی باید سخت تر از حد معمول باشه این قضیه

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
2706