2737
2739
عنوان

ینی لعنت به آدمی که خروپف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 68 پست
در لحظه هرکی جای من باشه از اون طرف متنفر میشه واقعن صدای مضخرفیه

حرفت خیلی اشتباهه 

یعنی چی در لحظه بخاطر خروپف از همسرت متنفر بشی

ممکنه اونم از یه عادت شما بدش بیاد دلیل میشه ازتون متنفر بشه؟ 

پس اونایی که این مشکل رو دارن همه اطرافیانشون باید ازشون متنفر باشن درسته؟

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه لحظه هم قطع نمیشه لامصب که من بگیرم کپه مرگمو بزارم

میدونم عزیزم..‌من مدام تکونش میدم و وقتی به پهلو میخوابه بهتر میشه

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
حرفت خیلی اشتباهه  یعنی چی در لحظه بخاطر خروپف از همسرت متنفر بشی ممکنه اونم از یه عادت شم ...

بله درسته

مزاحم خواب بودن میفهمی ینی چی؟

اونم وقتی طرف باید صبح زود بیدار شه 

هرشب ببین تاکید میکنم هررررشب بخاطر این داستان نتونه بخابه

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
2728
بله درسته مزاحم خواب بودن میفهمی ینی چی؟ اونم وقتی طرف باید صبح زود بیدار شه  هرشب ببین تاکی ...

خب جاتو عوض کن 

بله گلم میدونم 

من ۸ صبح جلسه دارم اما تا الآن بخاطر بچه خواهرم بیدارم 

بخاطر اون نمیتونم بخوابم چون گذاشتمش رو تختم و خودم رو زمینم اذیت میشم

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
2740
خب جاتو عوض کن  بله گلم میدونم  من ۸ صبح جلسه دارم اما تا الآن بخاطر بچه خواهرم بیدارم&n ...

بچه خاهرت یه شب پیشته فقط

خونه کوچیکه خبر مرگم هرجا برم بخابم بازم صداش پر قدرت میاد

بچه خاهرت یه شب پیشته فقط خونه کوچیکه خبر مرگم هرجا برم بخابم بازم صداش پر قدرت میاد

پنبه بزار تو گوشت 

گلم من خواهرم بارداره بچه خواهرمم از دو هفته پیش تا آخر بارداری خواهرم خونه ماست و شبا فقط پیش من می‌خوابه نمیتونمم ولش کنم برم جای دیگه بخوابم یا اونو رو زمین بخوابونم خودم رو تخت 

پنبه بزار تو گوشت  گلم من خواهرم بارداره بچه خواهرمم از دو هفته پیش تا آخر بارداری خواهرم خونه ...

شما متاهلی؟ 

اگه متاهلی پس شوهرت تنها میخابه بنده خدا

خوب نیستا

2706