2752
2734
عنوان

ینی لعنت به آدمی که خروپف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 450 بازدید | 68 پست

یه دیگ بزار رو صورتش صدا خرپفش اکو شه. از صداش خودش میگرخه بیدار میشه😂😂

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یک عدد خروپفی هستم که وقتی صب بیدار میشم می بینم شوهرم تو پذیرایی رو مبل خوابیده!🤣🤣🤣🤣

ببین نمیخام ته دلتو خالی کنما ولی این مسئله در لحظه ممکنه باعث شه ازت بدش بیاد

در لحظه هااا

اشکالی نداره اگه گاهی حریفِ خستگی‌هات نشدی🫂
ما چه گناهی کردیم خب

دست خودش نیست همسرم خروپف میکنه مثلا بالشتشو میکشم نوع خروپفش تغییر میکنه 😂😂😂

خانوادگی رفته بودیم مسافرت همه ی اقایون فرار کرده بودن از دستش 😂😂😂

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
2731

خیلی بد دهنی اینو میتونستی مودبانه بگی 

درضمن نفرین نکن 

نمیدونم اونی که لعن و نفرین کردی چه نسبتی باهات داره فقط دلم براش سوخت بخاطر چیزی که دست خودش نیست دیگران نفرینش میکنن😒

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
ببین نمیخام ته دلتو خالی کنما ولی این مسئله در لحظه ممکنه باعث شه ازت بدش بیاد در لحظه هااا

خودش اجازه نمیده برم دماغمو عمل کنم مشکل انحراف تیغه دارم عمل شه خوب مبشم ، دیگه همینه که هست تا بزاره برم عمل کنم 

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
ببین نمیخام ته دلتو خالی کنما ولی این مسئله در لحظه ممکنه باعث شه ازت بدش بیاد در لحظه هااا

البته منم وقتی می بینم تو هال خوابیده در لحظه ازش بدم میاد!😁

دستت فقط توی جیب خودت باشه 
خیلی بد دهنی اینو میتونستی مودبانه بگی  درضمن نفرین نکن  نمیدونم اونی که لعن و نفرین کرد ...

در لحظه هرکی جای من باشه از اون طرف متنفر میشه

واقعن صدای مضخرفیه

اینکه یکی بخاطر خروپف از کس دیگه ای بدش بیاد پس چه بهتر که بیاد 

زن و شوهری که بخاطر اینجور چیزا از هم زده بشن دوتا انسانن که فقط از نظر جسمی به بلوغ رسیدن اما از نظر عقلی با بچه ۴ ساله برابرن

حال من خوب است،اما با تو بهتر می‌شوم...آخ تا می بینمت،یک جور دیگر میشوم :) ....................... اسم و فامیل فیک
مادرشوهر خاله ام میگفت صدای خروپف شوهرم لالایی شبهای منه بدون اون خوابم نمیبره

چه مسخره

روز خاستگاری حتمن میپرسم از طرف ببینم خروپف میکنه یا نه

چون یه شب خواب راحت ندارم من  زورم میگیره خودش خابه من نمیتونم بخابم

منم شوهرم خرو پف میکنه.. درکت میکنم

حال یک دل را اگر کردی خراب، آماده باش          اشک چشم دلشکسته، خانه ویران می کند
2706