2733
2739
عنوان

من از باردار شدن میترسم!!!☹️

247 بازدید | 37 پست

دوساله ازدواج کردم، الان ۲۶ سالمه همسرمم ۲۸ سالشه و تصمیم گرفتیم بچه دار بشیم حتی برای فردا وقت گرفتم برم دکتر برای چکاب و این چیزا... الان شدید استرس گرفتم... چیکار کنم؟ میشه یه چیزی بگید اروم شم؟

هم دوست داشتم شغل مناسبمو پیدا کنم بعد که نمیشه... نمیدونم بشه هم از دستش میدم دیگه

هم اندامم که انقد ورزش و رژیم داشتم خراب میشه

هم حس میکنم چون مادر ندارم نمیتونم مامان خوبی باشم... 

از بچه شیطون و بی ادب و خدای نکرده مریض هم میترسم🤦🏼‍♀️

کلا از فکر و خیال دارم دیوونه میشم ایا کسی هست کمکم کنه؟!

اگه چیزی گفتیو جواب ندادم بفهم که رو مخمی حوصلتو ندارم😁

این فکرا رو نکن.قسمت هر چی باشه میشه

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

۱۲سال براچی بچه دار نشدی؟مادرت روخدا رحمت کنه.منم کلا ۲۰درصد به بچه علاقه دارم الان مجردم ۳۰سالمه حدودا 

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2742
۱۲سال براچی بچه دار نشدی؟مادرت روخدا رحمت کنه.منم کلا ۲۰درصد به بچه علاقه دارم الان مجردم ۳۰سالمه حد ...

کجا ۱۲ نوشتم؟ دوساله ازدواج کردم

بارداری؟ میشه از حس و حالت بگی؟

حسی ندارم گاهی تهوع و استفراغ...حس کش اومدن زیر دلم...در کل زیاد فرقی با قبل ندارم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
باوجودسه بچه به منم استرس وارد کردی 

چرا؟ چطوری بود؟ مثلا یکی از سوالام اینه بچه توی دل ادم تکون بخوره ادم اذیت نمیشه؟ 

2738
حسی ندارم گاهی تهوع و استفراغ...حس کش اومدن زیر دلم...در کل زیاد فرقی با قبل ندارم.

شاغلی؟ یا کلا خونه ای؟ به کارات و تفریحاتت میرسی؟ 

کجا ۱۲ نوشتم؟ دوساله ازدواج کردم

یاخدا من چطور ۱۲خوندم🙇‍♀️😅

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
چرا؟ چطوری بود؟ مثلا یکی از سوالام اینه بچه توی دل ادم تکون بخوره ادم اذیت نمیشه؟ 

تازه شده 4 ماه تکون اگه میخوره هم حس نمیکنم...ولی صبحا اذیتم خودشو سفت میکنه سمت چپ میاد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یاخدا من چطور ۱۲خوندم🙇‍♀️😅

منم نفهمیدم... اقا ۱۲ سال بود شوهر کرده بودم ینی ۱۴ سالگی تا بخودم بیام حاملم شده بودم خبر نداشتم کلا🤣

انگار هر چی میگذره سختتر میشه همه چی

باوجودسه بچه به منم استرس وارد کردی 

اگ من حسمو بگم به بارداری که فک کنم نسل بشر منقرض شه😅من بیشتر از استارتر ترس دارم

تازه شده 4 ماه تکون اگه میخوره هم حس نمیکنم...ولی صبحا اذیتم خودشو سفت میکنه سمت چپ میاد.

اخی... مبارکت باشه

میگم شکمت پیداست از الان یا نه هنوز؟

2706