2737
2734

تایپک جالبی پیدا نکردم 

شاید جاری ها باهم مهربون شدن دیگه😆

چیکارا میکنین یه چیز جالب بگین

بیاین یکی از سوتی هامو تعریف کنم 

تو عروسی بودیم گمونم سرم تو گوشی بود مادر عروس اومد دستشو دراز کرد منم دستم رو دراز کردم سلام کردم 

بعد رفت دست بقیه رو برا رقص گرفت دیدم یکم عجیب نگاه میکرد فک کنم قصد سلام نداشت میخواست برا رقص بلندم کنه😪😂

ربطی نداره ولی..‌..

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برید کنار سلطان سوتی اومد 

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
2731
2740

تو ختم صاحب مجلس بودم میومدن میگفتن خدا رحمت کنه 

منم دم به دقیقه میگفتم مرسی خدا رفتگان شمارم بیامرزه 

یبار گفتم خدا رحمتتون کنه 😂😂😂

میخواستم بگم زحمت کشیدین گفتم زجمت کشیدن 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
و خدا معجزه‌ ‌می‌‌کند‌ ‌!🌱💛

تو مدرسه داشتیم با بچه ها حرف می‌زدیم بعد من بچه هارو نمی‌شناختم چون تازه رفته بودم اومد مدرسه بعد گفتم من از اون پلیسه که وایمیسه سر چهار راه متنفرم مثل میمونه همیشه مارو جریمه می‌کنه خیلی فرمش گ.وهه بعد گرفت بابامه😐

سری محل رو ترک کردم🤦🏻‍♀️😂

دختری که همه عاشق چشاشن🥺❤️مهمترین قانون زندگی من مهربون بودنمه،مدافع حق و طرفدار محیط زیست🌱علاقمند به خوندن کتاب و دیدن فیلم 📚نذر کردم اگه در آینده پزشکی قبول شم بیمارهایی که توان پرداخت ویزیت رو ندارن رایگان ویزیت کنم 👩🏻‍⚕️🩺
ازین کارا منم خیلی کردم😂😂😭 مثلا طرف با چشم و ابرو و اشاره با یکی دیگه صحبت میکرده من به خودم گرف ...

واااای😮‍💨🤣

بچهه ها بچه که بودین نشده کسی دیگه رو با پدر یا مادرتون اشتباه بگیرین برین پیشش وایسین یا صداش کنین؟😂

واااای😮‍💨🤣 بچهه ها بچه که بودین نشده کسی دیگه رو با پدر یا مادرتون اشتباه بگیرین برین پیشش وایسی ...

من یه بار ساعت ۴ صبح اشتباهی زنگ همسایه را زدم 

ایشالله که سکته نکرد 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 

من تا عمر دارم فراموش نمیکنم 

مادرم با تلفن داشت صحبت میکرد خالم نمی‌خواست شخص پشت تلفن بفهمه که اونا مهمون ما هستن 

حالا خالم با دخترخالم میخواستن برن 

دخترخالم برای اینکه صداش درنیاد از داخل گوشیش  قسمت پیامک برام نوشت 

ببین من امشب معده درد دارم از طرفی جلوم میسوزه و باید برم خونه هوا بدم برای همین امشب نمیتونم خونتون بمونم فردا میام پیشت باشه ؟ منم سرمو به معنی بله تکون دادم که دیدم موشک رو فشار داد و پیامک رو فرستاد 

😂😂حالا واسه شخصی فرستاده بود که پسر بود 

رفت و آمد خانوادگی با هم داشتن 

پسره هم کلا آدم مثبتی بود 

هیچی دیگه از خنده مردیم

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
2706