2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

قطعا جایی میفروشن تو شهرتون حتما جایی هست مال کتاب و.... باشه

دیوارو چک کن همش 

مدارس برو ببین کتابی دارن و.... 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2728

منم کتاب نداشتم کمک درسی فقط تازه اونم تو لپ تاپ بود

فقط 25 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
نمره خوبی اوردی؟

کنکور دادم انسانی رتبه 79....دیپلمم ریاضی بود.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
کنکور دادم انسانی رتبه 79....دیپلمم ریاضی بود.

واقعاا؟؟؟ایول باباا دمت گرم 

اخه خیلیا میگن برا نهایی از رو کتاب کمک درسی بخونی نمیتونی جواب بدی 

پس همه اینا دروغه؟

من از فر ا شروع کنم از رو کمک درسی بخونم؟

2740
واقعاا؟؟؟ایول باباا دمت گرم  اخه خیلیا میگن برا نهایی از رو کتاب کمک درسی بخونی نمیتونی جواب ب ...

نهایی رو نمیدونم.کتابارو دانلود کن تو لپ تاپ بخون خب.چون الان سفارش بدی طول میکشه بیاد یه هفته

1
5
10
15
20
25
30
35
40