2737
2734
عنوان

از یکی از بچهای نی نی سایت شال خریدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1392 بازدید | 66 پست
چند گرفتی ؟

سه تا شال هرکدومو هفتاد تومن 

این مشکیه تو عکس صد تومن

جنساشونم خوبه، از اون بدردنخورا نیستن اصلا ( البته اونام قشنگن ولی خب من دوستشون ندارم، نمیدونم بهشون چی‌میگن یه اسمی دارن )

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اما من میگم خودتی طرف چون یارو عکساش فیکه مچش گرفتن

عزیزمی، من خودمم انلاین شاپ دارم ولی کار لباس نمیکنم، کار رزین میکنم

عکساشم نمیدونم میگی کی مچشو گرفته، عکسای ژورنالی گذاشته تو تاپیکاش دوراز جون هر خری میدونه خودش عکس نگرفته

بنده رفتم دم خونشون ازش گرفتم شالارو، باز شما میتونی اعتماد نکنی حقم داری نی نی سایت ادم فیک زیاد داره 💋♥️🤝

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
2731

چه بهت میاد

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
حالا گریم طرف خودش باشه  اگه خودش هم باشه داره نون حلال دره میاره  چرا بعضیاتون انقد بخی ...

موافقم

من قبلا فکر می کردم زندگیم یه تراژدیه⦳، اما حالا می فهمم که همش یه کُمِدی بوده彡 :) هی! خستم↻ ؛ به یه قربانی* نیاز دارم ^_^☠ ♡ARMY♡♬  فوتبالی ام ღ☆☆ love your self ـ٨ـﮩـ۸ღــﮩـ۸ـ
اما من میگم خودتی طرف چون یارو عکساش فیکه مچش گرفتن

عکس چتام باهاش :

2740

وای اسی یکجور دیگه تصورت میکردم 

چقدر خوشگل و نازی 🥺🥺🥺🥺

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
حالا گریم طرف خودش باشه  اگه خودش هم باشه داره نون حلال دره میاره  چرا بعضیاتون انقد بخی ...

عزیزمی ♥️

خودم نیستم ولی بله درست میگین، براشون اسکرین شات چتم بااین خانوم رو گذاشتم چون اصلا از لحنشون خوشم نیومد وگرنه حوصله بازی اثبات باکسی ندارم 😆

هرچند عکسایی که تو اسکرین هست شالایی نیست که من خریدم، من سه تا رنگ‌نود سبز و کرمی و یه رنگ خاص دیگه که اسمشو نمیدونم و این مشکی نگینیه رو خریدم ولی خب 😂

شما تو سایت زنونه چی میخوای ؟من توهین نکردم مثل شما ها

نظرم رو گفتم

همه تاپیک ها و کامنت ها مربوط به یک نفر نیست  دوست عزیز.کاربری مشترکه بین دونفر
عزیزمی ♥️ خودم نیستم ولی بله درست میگین، براشون اسکرین شات چتم بااین خانوم رو گذاشتم چون اصلا از لح ...

عجب من انگار فحش دادم همه پریدن بهم

پنج ساله تو سایتم توهین به کسی نکردم

شما تو سایت زنونه چی میخوای ؟من توهین نکردم مثل شما ها نظرم رو گفتم

عزیزدلم

این تاپیک صرفا برا حس خوب بود که اعتماد کردن و شال هم خیلی بهش ن میاد

بیخیال دیگه دنبال دعوا نباشین❤️

عزیزدلم این تاپیک صرفا برا حس خوب بود که اعتماد کردن و شال هم خیلی بهش ن میاد بیخیال دیگه دنبال دع ...

من هیچوقت دعوا نمیکنم خیالتون راحت

دعوا مال کاربرای بچه ساله

چه بهت میاد

عزیزدلمی شما 😻 مرررسی ✨

نداشتم اصلا شال این شکلی حس میکردم پیرزنی باشه ولی خدایی خوشگله خیلیم برق میزنه تو عکسایی که گرفتم

نیگا :

2706