2737
2739

اولا که خیلی موقع ها بچه رو میزنه حتا سر چیزای خیلی الکی جدیدا بد دهن هم شده. بچه ام اگر کمی گریه یا بدقلقی کنه سرش داد میزنه فحشش میده و حرف های بد بهش میزنه. در صورتی که در مواقع دیگه به شدت عاشق بچه امه و انقد بهش محبت میکن و باهاش بازی میکنه اما کوچکترین اشتباه بچه باعث میشه از کوره در بره. بچه من فقط ۲ سالشه. 

الان بچه ام یهو از خواب پرید اب میخواست بهش دادم شروع کرد گریه و زاری من داشتم ارومش میکردم یهو شوهرم بلند شد یکی زد پس کله بچه ام و داد زد سرش گفت دهن نحستو ببند خاک بر سرت کنم بگی بخواب عوضی عادت کرده حالا... من جلو شوهرمو گرفتم گفت ولکن انقد لوسش نکن بذار حساب ببره. و همین کارش باعث شد گریه بچه چند برابر شه. اونم با چه غمی گریه میکرد بچه ام. الان دیگه میفهمه . یه چند وقتیه کاملا متوجه میشم که دلش میشکنه و گریه میکنه مث کوچکتری هاش نیس که نمیفهمید داره کتک میخوره.

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

دقیقا دختر منم داره میشه 15 ماهه و شوهرم مث شوهر شماست داشت دخترم گریه میکرد هی میگه کوفت زهرمار😔 ولی بقیه وقتا مث شوهر شماست مثلا دوسش داره 

خیلی اعصابم بهم میریزه 

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

مرتیکه موجی چشه قرص ارام بخش بریز تو غذا بده کوفت کنه 

که حمله نکنه

👣وقتی به خودم آمدم :  دیدم که دیگر دلتنگت نیستم، دیگر از دستت عصبانی نیستم ،دیگرهیچ چیزی از جانب تو مرا رنج نمی‌ دهد ،دیدم دیگر به دنبال تلافی نیستم ،قهر نیستم ،در انتظار نیستم ،انگار که هیچ وقت نیامده بودی که رفتنی در کار باشد و مرا آزرده خاطر کنددیر گذشت ،سخت گذشت ،با رنج و غم گذشت،  تحمل این رنج ها به  حذف شدنت می ارزید ،و اما امروز انتخاب من کسی است که او مرا انتخاب کرده است 
2706