2737
2739
عنوان

شوهرمو چیکار کنم که بچه رو اذیت نکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 74 پست

من خودم پدرم ادم خیلی بد دهنی بود از یه طرف خیلی بابای عالی و بی نقصی بود که خیلی از بچه ها ارزوشو داشتن ولی در صورت بروز کوچکترین مشکل از کوره در میرفت. البته پدرم هییییییچ وقت ما رو نزد اما خیلی استانه تحملش پایین بود. باور کنید من حتا ۳ سالگیمم و حتا قبل تر از اونم یادمه که بابام عصبانی که میشد وحشتناک میشد فحشم میداد سرم داد میزد و تحقیرم میکرد و الان وقتی شوهرم دقیقا همین کار و با بچه میکنه انگار درد اونموقع که برام تازه میشه. یه حس خیلی بدی داره. انگار ادم تو خودش میشکنه. من هنوزم اعتماد بنفس ندارم فک میکنم بخاطر همون ترس هایی که بابام به جونم انداخت شوهرمو چیکارش کنم خدایا من نمیخوام بچه ام مث خودم بشه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

همراه با شوهرت برای تربیت فرزند آموزش ببین اگر آموزش پذیر نیست خودت یاد بگیر علمی با زبون خوش بهش منتقل کن اثراتش رو بگو 

هر کاری کردم نتونستم نگم 

شوهرت خیلی بی شعوره خیلی 

بچه زدن داره آخه ؟ اونم بچه دو ساله؟ شوهرت فکر می‌کنه داره بچه رو تربیت می‌کنه میگی دوستش هم داره پس تربیت درست رو یاد بگیر از طرفی هم یاد بگیر چطوری با شوهرت حرف بزنی روش اثر می‌کنه فقط جلوشو گرفتن نیست باید توی خلوت بهش از نتیجه کتک زدن بچه بگی از امنیت روانی بچه بگی از کتک خور شدنش توی مدرسه بگی از طبیعی بودن گریه هاش بگی 

فقط عجله کن روش اثر گذاری روی شوهرت رو زودتر یاد بگیری دو سال از عمر بچه با کتک گذشت اعصابم خرد شد واقعا

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
الهی بمیره فلج شه شوهرت

نفرین نکن اینکه من از همسرم ناراحتم مجوز این نیست هرچی میخواین بهش بگین

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
چه قدر ناراحت شدم مشاوره نرفتید؟

نه اخه اصلا نمیپذیره کارش اشتباهه 

2740

خوبه خودت کتک خوردی و بازم میذاری شوهرت دست رو بچت بلند کنه ببخشید ولی ب شدت ازت بدم اومد

چون انگار واست زیادم مهم نیست دوساله میزنه جلوش واینستادی

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2706