2737
2739
عنوان

خیلی کتک خوردم.

| مشاهده متن کامل بحث + 5004 بازدید | 152 پست
خیلی زد مثل توپ تو دستاش منو فقط با مشت میزد

توام دست داری بزنش. یک بار همسرم به شوخی یکی زد بهم ده تا زدم دیگ حتی دستشو بالا نمیاره چ برسه به زدن توام بزنش تا خرد و خاکشیر بشه بیشعور 

لبخند بزن  کاربر قدیمی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا دلیلش چیه؟ خب برگرد شهر خودتون چه بدونم انتقالی بگیر پرس و جو کن بگو بی جا و مکانم

من اصلا بخاطر این اشغال موندم بیشتر.دوساله اینجام و باهاشم و شیش ماهه همخونه شدیم‌. خیلی میخاست منو خانواده اش همه درجریانن خانوادم میدونن...بخدا یه دوس پسر معمولی نیس همه سرکوفت میزنین...حالم بده ک دگ براش اهمیتی ندارم و کتکم زد خوابید. این یه زمانی برام گریه میکرد اما حالا نگاه چیشده

2742
فدات عزیزدلم ممنونم از دعای زیبایت انشالله شما همیشه سعادتمند و موفق باشیدباور میکنی توی این چندسالی ...

عزیزم .

انشالله آرامش ازجانب خدا به سمت زندگیت روانه بشه و خدایه جوری زندگی مشترکتو سامان بده و پرازمحبت کنه که گذشته روکامل فراموش کنی واین خاطرات کامل ازذهنت پاک بشه

2740
من اصلا بخاطر این اشغال موندم بیشتر.دوساله اینجام و باهاشم و شیش ماهه همخونه شدیم‌. خیلی میخاست منو ...

عزیز من رفتی تو خونه باهاش زندگی می‌کنی

خب به هر چی میخواسته رسیده، پیگیر چی باشه

دیگه بدتر.بره شکایت کنه میزنن نصف میکنن پسره رو.

نمیگن چرا با پسر نامحرم توو یک خونه زندگی می‌کنی؟

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من اصلا بخاطر این اشغال موندم بیشتر.دوساله اینجام و باهاشم و شیش ماهه همخونه شدیم‌. خیلی میخاست منو ...

عزیزدلم میدونم دوست پسر معمولی نیست اکثر دخترای مجرد الان دیگه دوست پسر داریم ولی حد و حدود هم حفظ میکنیم خب وقتی خونواده ها در جریانن رسمیش می‌کردید می‌رفتید زیر یه سقف خیلی بهتر بود تا اینجوری 

دوست پسری ک فرقی با شوهر نداره و باهم خونه داریم متاسفانه

خب تعهد قانونی ندارینکه چرا ترکش نمی کنی

ولی جنگ حق هیچ بچه ای نیست💔گرسنگی حق هیچ بچه ای نیست💔گلوله حق هیچ بچه ای نیست💔درد حق هیچ بچه ای نیست💔فقر حق هیچ بچه ای نیست💔تا ابد مرگ بر اسرائیل🇵🇸
2706