2733
2734
عنوان

حاضرید بخاطر خواسته ی خودتون اسپرم اهدایی بگیرید

| مشاهده متن کامل بحث + 7832 بازدید | 280 پست
یه چیزی بهت میگم خیلی با دقت بخون ... من تنبلی شدید تخمدان داشتم و یه عالمه کیست  سال به سال ...

🥺🥺

چطوری رها کنم وقتی همش تو خونه ام ناخودآگاه فکرم مبره سمتش

خدا حفظشون کنه برات قشنگم ♥️ 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون قشنگم ♥️  ن اینطوری نیست ک غر بزنه سرم ولی گریه میکنه ک نمیتونه بابا بشه کارای دیگه میک ...

وای دست ب این خرافات زده🤦‍♀️ینی چی اینکارا مخالفت کن با این چیزا کسی بچه دار نشده باعث میشه مشکل دیگ پیدا کنی 

خدا خووش بخاد ب وقتش بچه دار میشی امیدتو از دس نده. و اسپرم اهدایی مشکلاتی داره میترسم بعدهاا شوهرت بزنه زیرش..این بیشتر اذیتت کنه ک خدا کنه اینطور نباشه

امیدوارم هر چی صلاحه واست پیش بیاد ❤️💞خودت تصمیم بگیر حرف قضاوت های بقیه رو بیخیال

من به خواسته هایم قول رسیدن دادم🌈
دقیقا وقتی که خیلی خسته میشی ، همونجاس که میخواد دستتو بگیره اما ما آدمها اینجور مواقع جا می‌زنیم و ...

🥲🥺 

امشب خیلی اذیت بودم 

هیچوقت اینطوری نشده بودم تو این ۱۲ سال

نمیدونم چرا امشب یهو دلم شکست بی دلیل گریه کردم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
2742
وای دست ب این خرافات زده🤦‍♀️ینی چی اینکارا مخالفت کن با این چیزا کسی بچه دار نشده باعث میشه مشکل دی ...

همین خرافات بیشتر اذیتم میکنه ولی دل گرفتگی امشبم دلیلش این نبود 

چون با حرفام متقاعدش کردم

راستش خودش خیلی راغبه برای اینکار نمیدونم 

ختی به خودشم گفتم بعدا پشیمون نشی ک پشیمونی فایده نداره باید از ته دلت راضی باشی

یه چیزی بهت میگم خیلی با دقت بخون ... من تنبلی شدید تخمدان داشتم و یه عالمه کیست  سال به سال ...

کل متنتو خوندم واست خوشحالم❤️👌 حکمتی بودش

امیدوارم اسی از این ناراحتی بیاد بیرون باردار بشه بچشو آغوش بگیره مطمئنم مادر خوبی میشه

همین خرافات بیشتر اذیتم میکنه ولی دل گرفتگی امشبم دلیلش این نبود  چون با حرفام متقاعدش کردم ر ...

اره واقعا بایس بخاد بعدا اونو ب چشم بچه یکی دیگ نگاه نکنع 

اگ قبول کرد خودت هم راضی هسی انجام بده بهتر از اینه خودتو اذیت کنی نخابی گریه کنی 

کل متنتو خوندم واست خوشحالم❤️👌 حکمتی بودش  امیدوارم اسی از این ناراحتی بیاد بیرون باردار بشه ...

انقد الکی حالم بده دنبال بهونم ک ختی بخاطر اینکه شوهرم بدون شب بخیر خوابش برده گریم گرفت 🥲💔

هیچوقت اینطوری نبودما نمیدونم چرا امشب اینجوری شدم

میگم ممکنه باردار باشم ؟ اخه هروقت دارو های هورمونی استفاده میکردم در این خد حساس میشدم 

الان دقیقا مثل اون موقع هام

سینه هامم سنگینه درد داره ، گاهی زیر دلم درد میگیره و اکثر وقتام کمرم درد میکنه

البته من هرماه توهم بارداری میزنم ولی هنوز نشدم

اخرین بار ۱۷ فروردین پریود شدم 

سیکلم ۲۶ روزس ۱۴.۱۳ باید پریود بشم

2738
فک کنم سنتی ازدواج کردین 

اره عزیزم 

۱۴ سالم بود ازدواج کردم 

شوهرمم ۱۹ سالش

الان اون شده ۳۱ 

من ۲۶

رسم داریم زود ازدواج میکنیم فامیل دوره

اره واقعا بایس بخاد بعدا اونو ب چشم بچه یکی دیگ نگاه نکنع  اگ قبول کرد خودت هم راضی هسی ...

هیچوقت بخاطرش گریه نکردم 

حتی وقتی که انتقال هام منفی میشد 

امشب اصلا انگار خودم نیستم

منم از انجامش میترسم ، چون از آینده خبر ندارم میترسم پشیمون شم

از این طرف شوهرم عشق بچس دست به هرکاری میزنه

مشکلی نداره قبول کزده دیگه  حتی پیشنهاد داد از داییم بگیرم با سرنگ وارد کنم ک گفتم بخاطر ژنتی ...

چی شد دایی😐😐😐

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
انقد الکی حالم بده دنبال بهونم ک ختی بخاطر اینکه شوهرم بدون شب بخیر خوابش برده گریم گرفت 🥲💔 هیچوق ...

تو دکتر رفتی چی گفتن .بهت گفتن ینی امکان نداره بچه دار بشی یا امیدی هس؟؟؟

بیبی چک زدی؟ شاید باردار باشی علایمت که همینو میگه ولی باز نمیشه واضح گفت امیدوارم همین طور  باشه 

چی شد دایی😐😐😐

بیخیال بهش فکر نکن

اره عزیزم  ۱۴ سالم بود ازدواج کردم  شوهرمم ۱۹ سالش الان اون شده ۳۱  من ۲۶ رسم دا ...

سنت خیلی کم بود شوهرتم همین طور

خودت راضی بودی خدا کنه حداقل اجباری نبوده باشه🥲

2706