2737
2734
عنوان

بسم الله بیاین دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااا👊🏻🍻

| مشاهده متن کامل بحث + 3748 بازدید | 292 پست
بروبینیم بابا منکه میدونم النگوهای منودیدی  فرداش رفتی ازروشون خریدی والا طلبکارهم هستی متاسفم ...

ای حسوددددددددددد

ما انقدر پولداریم که هرشب شام ساندویچ میخوریم

بعد میای برام از افتخاراتت میگی دروغگووووووووووووووو

میدونی اون بسیجی ایی که توی خیابون میزنیش و فحشش میدی کیه؟🙂 همون که تو کرونا امواتت رو غسل و کفن میکرد و تو نمیکردی🙂 همونکه سیل میشد میومد گل و لای رو از خونه مردم میشست و تو نمیشستی🙂همونکه داوطلب میشد میرفت مدافع حرم میشد تا داعش نیاد خونه زندگیتو به خاک و خون بکشه و تورو به اسیری ببره و تو نمیرفتی🙂من یک بسیجی ام✌🙂💜تصویری که از من برای تو ساختن فقط یه سرابه🙂من یه دختر پر انرژی و شوخ طبع و شیطونم ولی با این تفاوت که قرار نیست هر مردی خوبیامو ببینه🙂🧡چادرم تاج بهشتیست که بر سر دارم😌🤍چادری بودن دلگرفته بودن نیست...اتفاقا تو خونه لباس صورتی و خوشگل میپوشیم و بلند بلند میگیم میخندیم و شیطونی میکنیم...یه مذهبیِ شاد!😌🤚🏻 یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد پس چرا یه دیندار بد باعث میشه از دین بدت بیاد؟ قبول دارم مذهبی نما زیاد شده ولی با این دلیل نمیشه ادم وجدانشو ساکت کنه و از راه خدا بزنه بیرون مگه نه؟🤗💕اسلام شیعه اون چیزی نیست که بهت نشون دادن...اسلام همش دنبال گریه و اشک نیست...اسلام یعنی شادی مطلق😍💖صلواتی برای تعجیل در ظهور مولا بفرستیم💝فقط حیدر امیرالمومنین است💖شیعه علی بن ابیطالبم🙂💚🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡سفر کربلا با پای پیاده من بهترین سفر عمرم بود🙂💖فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره:)💜
مثلا دست کیه؟مثلامیخوای چیکارکنی بذاربابچه ها هماهنگ کنم بیان بریزن توکوچتون تولات کوچه خلوتی هانی و ...

شماهاااااااا همه منو داداشم باهم حله 

فقط داری میای یچیزی بگم بهت[بوکس کار میکنم داداشمم استادمه]عزیزمممممممم نخورع ب دیوار😁😂😂😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دروغ نگو هرکی ندونه منکه خبردارم یه خونه فکستنی بیشترتوپایین شهرنبوده که اونم نزده به نامت وطبقه بال ...

نعخیر ما خیلی پولداریم

شوهرم برام چادر مسافرتی شخصی خریده تا چشت درارد

میدونی اون بسیجی ایی که توی خیابون میزنیش و فحشش میدی کیه؟🙂 همون که تو کرونا امواتت رو غسل و کفن میکرد و تو نمیکردی🙂 همونکه سیل میشد میومد گل و لای رو از خونه مردم میشست و تو نمیشستی🙂همونکه داوطلب میشد میرفت مدافع حرم میشد تا داعش نیاد خونه زندگیتو به خاک و خون بکشه و تورو به اسیری ببره و تو نمیرفتی🙂من یک بسیجی ام✌🙂💜تصویری که از من برای تو ساختن فقط یه سرابه🙂من یه دختر پر انرژی و شوخ طبع و شیطونم ولی با این تفاوت که قرار نیست هر مردی خوبیامو ببینه🙂🧡چادرم تاج بهشتیست که بر سر دارم😌🤍چادری بودن دلگرفته بودن نیست...اتفاقا تو خونه لباس صورتی و خوشگل میپوشیم و بلند بلند میگیم میخندیم و شیطونی میکنیم...یه مذهبیِ شاد!😌🤚🏻 یه پولدار بد باعث نمیشه از پول بدت بیاد پس چرا یه دیندار بد باعث میشه از دین بدت بیاد؟ قبول دارم مذهبی نما زیاد شده ولی با این دلیل نمیشه ادم وجدانشو ساکت کنه و از راه خدا بزنه بیرون مگه نه؟🤗💕اسلام شیعه اون چیزی نیست که بهت نشون دادن...اسلام همش دنبال گریه و اشک نیست...اسلام یعنی شادی مطلق😍💖صلواتی برای تعجیل در ظهور مولا بفرستیم💝فقط حیدر امیرالمومنین است💖شیعه علی بن ابیطالبم🙂💚🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡سفر کربلا با پای پیاده من بهترین سفر عمرم بود🙂💖فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره:)💜
ثابت شده وقتی اینو میگن یعنی تا یه قسمتیش رو دیدن😂😐 منم نگفتم نگاه کن منظورم همون میم های کوتاه س ...

😂😂😂😂😂 والا اصلا ندیدم مامانم ولشون نمیکنه ما رو هم بدبخت کردع🤦🏾‍♀️😆😆

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728
حسود بودن خوبه ن مث تو نارو زدن ک خانومممممممممم محترممممممم

من خانوم محترم تو نیستممممممممممممممممممممم

میدونستی ما انقدر پولداریم که دیشب شیرکاکائو خوردیم؟اونم با کیک

من خانوم محترم تو نیستممممممممممممممممممممم میدونستی ما انقدر پولداریم که دیشب شیرکاکائو خوردیم؟اون ...

مگ دس توعععععععععع برا منیییییییییی🗣🗣🗣😂😂

یوخ بایاااااا نامردی دگ پ ما چی بغل دس بودیماااااااااااا خانوممممممم ز گندم 

ای حسوددددددددددد ما انقدر پولداریم که هرشب شام ساندویچ میخوریم بعد میای برام از افتخاراتت میگی در ...

نخیر کجاپولداریدما هرشب همبرگرباورق طلا میخوریم و صبحانه هم سوشی و خاویارو نهارهم بره کامل  سرومیشه دیگه نبینم پزالکی بدیا

ببینین هرکی نیمه گم شده منو برداشته بیاره بذاره سرجاش وگرنه دنیارو به هم میریزم🔪🔪😂

بِسمِ‌اللھِ‌‌الذۍخَلق‌الْمَھدۍ💛• ترکم با افتخار✌️🧿الـهـی...🌱تونَظــرڪُن‌بِہ‌دِلَــم؛حال‌دِلَــم‌خوب‌شَود!😌♥️. 𝒕𝒖𝒓𝒌🤘..حَسَِبیَِ اَلله[✨🦋]🇮🇷 ✨⇜اَللّٰھُم‌؏َـجَل‌َلَوِلیِّڪ‌َالفَࢪَجِ
2738
😂😂😂😂😂 والا اصلا ندیدم مامانم ولشون نمیکنه ما رو هم بدبخت کردع🤦🏾‍♀️😆😆

😂پس میم باز نیستی

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
نخیر کجاپولداریدما هرشب همبرگرباورق طلا میخوریم و صبحانه هم سوشی و خاویارو نهارهم بره کامل  سرو ...

خدای اینا رو من از نزدیکککککک هم ندیدممممممممم منو هم ببریدع خووو😕😕😕👊🏻

😂پس میم باز نیستی

یوخ ‌والااااا نخند بی ادبووووو👊🏻😑😂

تلوخدا بزار فوش زشت یدم

بچهههههههه بگیرم با دستم دهنتووووووو🤬😂😂

شماهاااااااا همه منو داداشم باهم حله  فقط داری میای یچیزی بگم بهت[بوکس کار میکنم داداشمم استاد ...

اووه بهت نگفتی بودم کمربند مشکی کاراته دارم وهمه اونهایی که دارن همراهم میان بادیگاردام هستن ورزمی کار؟بنظرم  بشینید کتکتون روبخورید برید دردسر نندازیدگردن خودتون شمادونفرید ما۱۰ نفر جو جودونفرازپس ۱۰ نفربرنمیاد

2706