2733
2734
عنوان

بسم الله بیاین دعواااااااااااااااااااااااااااااااااااا👊🏻🍻

| مشاهده متن کامل بحث + 3757 بازدید | 292 پست
بذاراونهایی که ترکوندی از بیمارستان بلندشن بعد ایییییی نفس کش👺😠🤣🤣🤣

🤣🤣🤣🤣🤣

فکر میکنی نمیدونم داری به النگو های جدیدم حسودی میکنی؟

هاااااااان؟

چشمم زدیییییی

النگو رنگی خریدم جیرینگ جیرینگ صدا میده

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
برو تا نزدم شل و پلت نکردممممممممممممممممجصثحنبجص3نی23ح

دقیقاااااااا نرم چیکار میتونی انجام بدی اخه جوجه👊🏻

😂😂

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤣🤣🤣🤣🤣 فکر میکنی نمیدونم داری به النگو های جدیدم حسودی میکنی؟ هاااااااان؟ چشمم زدیییییی النگ ...

واییییییییییییییی🤣😂😂😂چ بانمک گفتی

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
دقیقاااااااا نرم چیکار میتونی انجام بدی اخه جوجه👊🏻 😂😂

میزنمت حسود خانوم

چشم نداری ببینی شوهرم خونه رو به نامم زدهه

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
2731
🤣🤣🤣🤣🤣 فکر میکنی نمیدونم داری به النگو های جدیدم حسودی میکنی؟ هاااااااان؟ چشمم زدیییییی النگ ...

بروبینیم بابا منکه میدونم النگوهای منودیدی  فرداش رفتی ازروشون خریدی والا طلبکارهم هستی متاسفم واست اتفاقاتوهستی که حسودی ومنوچشم میزنی حسکدیت میشه  شوشوم اقا سید فیضل الله که ۲۰ سال باهم تفاوت سنی داریم  منوسفرهای خارجی میبره وازبرندهای گوچی و .... برام خریدمیکنه و گردنبند الماس برام میخره  حسودخانم اقاسیدماشالله شما که تاحالا تاکیش هم نبرده توروچه برسه سفرهای خارجی 😏😒🤣🤣🤣🤣😅😅

چی توخودت دیدی که میگی خوب کاری کردم جرعت داری دوباره حرفتوتکرارکن اییییییییی نفس کشش😒👺🤬

دقیقاااا خودمو دیدم ک میگمممم صد بار هم لازم باشه میگمممممممممممممممممممم🗣🗣🗣🗣🗣🗣👊🏻

میزنمت حسود خانوم چشم نداری ببینی شوهرم خونه رو به نامم زدهه

دروغ نگو هرکی ندونه منکه خبردارم یه خونه فکستنی بیشترتوپایین شهرنبوده که اونم نزده به نامت وطبقه بالامادرشوهرت شمسی جون زندگی میکنی بعد  الکی پز میدی 😏

میزنمت حسود خانوم چشم نداری ببینی شوهرم خونه رو به نامم زدهه

حسود بودن خوبه ن مث تو نارو زدن ک خانومممممممممم محترممممممم

2740
اسمههههههههههه بلیسینننننننننن بلیسینننننن🦦

چی میگی توووووو😂😂

اوووه زبون دراوردی جوجو میام بالاسرتا😒

بیااااا ولی برگشتنتعععععع دس خودت نیس هااااااااا👊🏻

🥲😂چرا اینجا هیچکس کاظم پاپا رو یادش نیست (سریال چشم چران)

چون نگاه نمیکنم خو😐😂

حیف وقتم نی خدای 

بیااااا ولی برگشتنتعععععع دس خودت نیس هااااااااا👊🏻

مثلا دست کیه؟مثلامیخوای چیکارکنی بذاربابچه ها هماهنگ کنم بیان بریزن توکوچتون تولات کوچه خلوتی هانی وقتی اومدم بالاسرت میفهمی نبایدهرحرفیو به هرکسی بزنی تاوانش رومیدی منتظرباش🪓⚔️🪚🧹👊👊

چون نگاه نمیکنم خو😐😂 حیف وقتم نی خدای

ثابت شده وقتی اینو میگن یعنی تا یه قسمتیش رو دیدن😂😐

منم نگفتم نگاه کن منظورم همون میم های کوتاه سریال توی اینستا هست اونارو میگم که چرا کسی یادش نیست

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
2706