2733
2734

برعکس همه من هرکاری کردم چاق نمیشدم لاغر بودم بخدا کج و کوله بنظر میرسیدم الان متوسط شدم

بنظرتون ادامه بدم یا نه،؟

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بمنم بگو

میخوام بعد زایمان لاغر نشم 

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اژدهای کوچک پرسید:اگه بعضی‌ها از من یا کارهام خوش‌شون نیاد چی؟پاندای بزرگ گفت:«تو باید راه خودت رو بری.بهتره اون‌ها رو از دست بدی تا خودت رو.»    اقای قاضی:یه جا هست به اسم  وقتی  دیگه هیچی شادت نمیکنه؛ الان دقیقا همونجام.  
2740

رازت چیه؟؟؟

منم لازم دارمممم

یه صلوات واسه خوشبختی خودت میفرستی😁اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🤝میشه  واسه  منم دعا کنین🌱آرزومه برم کربلا با شوهرم انشالله  تو سال جدید همه به آرزوهای قشنگشون برسن 🥺 تو تاپیک های نذرصلوات و دعا  منو تگ کنین  .... تومثل عکس ماه در برکه ای درمنی و دور از من🥺🫂❤تاریخ امضا ۲۵اسفند ماه ۱۴۰۲🤷‍♀️😄
چیکار کردی به منم بگو‌من‌با پودر ارس ۷ کیلو اضافه کردم اللن دوساله که مونده و برنگشته تو‌جه کردی؟

ت چند ماه؟! 

ا کجا خریدی

همون شیافِ قدیمیم اون کاربریم بالا نمیاد:)

قرص چاقی؟ 

هر کار میکنید به سلامتیتون آسیب نزنید

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)
2706