2737
2739
عنوان

آخرین کتابی که خوندید

155 بازدید | 23 پست

من دیشب " دفاع از جیکوب " که سریالش ساخته شده تموم کردم

کتاب خوبی بود فقط روند دادگاه هاش به شدت خسته کننده بود ولی پایان بندی خوبش باعث شد بگم ارزشش رو داشت

لطفا نظرتون هم راجع به کتاب بنویسید

مانگا بود 

اسم تو

درخواست=ردشدن.                                                         * امضامودیدی برای عاقبت بخیری خودموخانوادم دعاکن*.   موافق نیستی ریپلای نکن باتچکر🙏😎

دختری که رهایش کردی 

جالب نبود متاسفانه

خودم : میان این همه گل گشتم و عاشق نشدم تو چه بودی که تو را دیدم و دیوانه شدم // قلبم : عه کیو میگی ؟ عاشق کسی یا چیزی شدی؟//خودم : امام زمانم //قلبم : 🤍🙂                                                                                             

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اخرین کتاب 

جامعه شناسی آموزش و پرورش بود🫤 ی نیم ساعت پیش خوندم

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2738

فصل آخر beyond the Highland mist هستم

رمنس نوجوانان هست و بعد یه کتاب جدی کیف میده

من ژانر نوجوان و فانتزی و سای فای دوست دارم

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2706