2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خودم یه تایم کوتاه تنها زندگی کردم

دیدم نمیشه

دوبار پیش پدر و مادر رفتم

برای مرد تنها زندگی کردن سخته

خونه همش آشفته هستش

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
من شوهرم اصلا اخلاق درست حسابی ندارع توجه نمیکنه ب ما  همش در ک ون خونوادشه آک ی ذره ترس از من ...

فکر میکنی اگر جدا شی اوضاع بهتر میشه با توجه به گرونی و تورم و سخت شدن تربیت بچه ها 

فکر میکنی میتونی هم سر کار بری هم بالا سر بچه هات باشی و تربیتش ن کنی

فکر میکنی با حرف و حدیثای بعد طلاق میتونی شاد زندگی کنی 

بعد طلاق حتی ممکنه صمیمی ترین دوست آدم براش دشمنی کنه 

به همه چیز فکر کن چون اون طور که ممکنه توافق کنی ک فکر میکنی پیش نمیره

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

منم ۴ ساله جدا زندگی میکنم. با راهنمایی غلط  و بی وجدانی وکلا هنوز طلاق نگرفتم 

الان میگم کاش شوهرم آدم بود و کاش خودم یه کم سیاست داشتم.

چون واقعا سخته با دو تا بچه. اسیرم  . الان امروز یکیشون مریض بوده میخواستم برم دکتر ا‌ون یکی خواب بوده نشده بریم. از بس وسیله سنگین جابجا کردم دستم آسیب دیده.

ولی هر چی فکر میکنم شوهرم ذاتش درست نبود.

هر روز یکی از حماقتهاش یادم میاد میگم اون فایده نداشت آدم بشو نبود. ولی وقتی خسته میشم میگم کاش یکی آشتی مون داده بود و  با شرط دادن  وکالت در طلاق به من ، برگشته بودیم به هم.

2738