2733
2739
عنوان

معجزه میخام 😓😪چیکارکنم؟

174 بازدید | 19 پست

معجزه لازمم .چطوری خدا رو التماس کنم..واسه من معجزس واسه خدا یه اشاره کنه کافیه

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ما مى‌دانيم كه سينه‌ات بواسطه آنچه مى‌گويند، تنگ مى‌شود. پس (براى تقويت خود) پروردگارت را با سپاس و ...

😓😓خیلی التماسش میکنم 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2742
زیاد سجده کن آروم میشی بذار هرچی صلاحته رقم بزنه تو فقط با سجده آرامشتو حفظ کن

خیلی با خدا حرف میزنم..حس میکنم چن روزه دارم ناامید میشم کاش خدا بهم نشونه بده امیدوارتر ب ذکر چ دعاهام برسم 

کودکی شعله آتش را دید زیبا بود و دوست داشتنی به سمت آتش دوید و مادرش به دنبال او...قبل از اینکه به آتش برسدمادرش او را گرفت کودک شروع کرد به گریه و بی قراری از مادرش متنفر شدکه چرا اجازه ندادبه چیزی که انقد زیباو خواستنی بودبرایش برسد.اونمیدانست آتش از دور زیبابود اگرنزدیک‌میشدنابود میشد...واین حکایت مرایاد روزهایی میندازد که ازخدا خواسته ای داریم نمیشود و از خدا نامید ومتنفرمیشویم.اما نمی‌دانیم حکایت نکردن خدا همان حکایت مادر و آتش است...

2740

عبارت «کن فیکون» به معنی «باش، پس می شود» عبارت شناخته شده ای است و چندین بار در قرآن تکرار شده است. این عبارت  نشان می دهد که خداوند هرگاه اراده چیزی را کرده است آن چیز به وجود آمده است. بنابراین این دعا برای هر حاجتی از جمله ثروتمند شدن بسیار قوی و مجرب است. لیت عبارت در چند آیه از قرآن کریم، آمده است که در پایین آیات شرح دادیم:  
إِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا یَقُولُ لَهُ كُن فَیَكُونُ (آل عمران، 47 و…)
إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ كُن فَیَكُونُ (نحل، 40)
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ كُنْ فَیَكُونُ (یس، 82)
خَلَقَهُ مِن تُرَابٍ ثِمَّ قَالَ لَهُ كُن فَیَكُونُ (آل‏عمران، 59)
وَیَوْمَ یَقُولُ كُن فَیَكُونُ (انعام، 73)

🧘🏻‍♀️هر وقت حالت بد شد

تو حس و حال منفی گیر نکن

فقط از ته قلبت بگو؛

اَللهُمَّ غَیّرِسُوءَحالِنابِحُسنِ حالِکَ

خــدایا حــال بد ما را 

به حــال خــوب خـــودت تــغییر ده

🍀🍀🍀🍀

کودکی شعله آتش را دید زیبا بود و دوست داشتنی به سمت آتش دوید و مادرش به دنبال او...قبل از اینکه به آ ...

مادر آدمه

خدا همونه که اون همه هیزم و جهنم آتیش رو تبدیل به گلستان کرد

اینا رو نگو 

دل منو آروم که نمیکنه بیشتر میسوزونه

🩷الهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم🩷/ من یه دختر بوشهریم😊
2706